лоша кърма

  • 1 188
  • 8
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 358
Когато съм много нервна, ядосана и почти в депресия все ми казват не се ядосвай, че бебетата ще пият лоша кърма. Опитвам се да не се ядосвам, но има дни в които съм много нервна и много плача. Мисля че кърменето е добре за децата, но мога ли да им навредя, ако ги кърмя, когато плача и съм нервна.

# 1
  • Мнения: 6 029
Поредната измишльотина. На кърмата нищо й няма.

Друг е въпросът, че когато ти си нервна, детето усеща и също е нервно.

# 2
  • Мнения: 2 829
Разбира се, че не може да им навредиш като ги кърмиш Grinning
Но наистина, когато ти си нервна децата усещат и също се изнервят.
Дано да се чувстваш все по-добре оттук нататък!
И браво, че кърмиш близнаци вече 10 месеца, имаш моето уважение! Hug

# 3
  • Мнения: 1 089
Най-вероятно си плачлива от пролактина, просто той така си действа, аз след раждането не можех да разбера защо нон стоп ми се ревеше - нямаше никаква логична причина, просто хормони. Вероятно пролактинът ти е доста висок, щом произвеждаш толкова кърма, че успяваш да кърмиш близначета!
Желая ти успех и занапред с тяхното гледане.

# 4
  • Мнения: 6 441
Поредната измишльотина. На кърмата нищо й няма.

Друг е въпросът, че когато ти си нервна, детето усеща и също е нервно.
Peace
Поздравления за кърмените близначета!!!Дано още много да продължите така!

# 5
  • Мнения: 2 467
angala, като си ядосана и нервна , си гушни децата, дай им да цокат и се отпусни. Гледай ги как си цокат и усмивката сама ще дойде на лицето ти  Hug Ядовете край нямат, хич не им се давай Wink

Поздравления за кърмените близначета   bouquet 

# 6
  • Мнения: 1 947
   Децата може и да се изнервят и също да плачат, но не и от кърмата. Simple Smile
Даже напротив - като си полегнете да сучат, всички са спокойни. Simple Smile
   И от мен поздравления! Имам си една мечта... Flutter

# 7
  • Мнения: 502
И аз да те подкрепя!И на мен ми се случват такива дни,цял ден ми е нервно и тъжно,добре че са сладките ми дечица.Усмихни се,всичко е наред! Hug

# 8
  • Мнения: 2 614
Еееех, благородно завидях за близначките!  Hug
Няма да стане лоша кърмата. Но при връзката майка-дете, децата ще уловят притеснението ти, напрежението и ще бъдат изнервени също като теб!
Както са писали по-горе момичетата, когато почустваш нервност, гушни ти, дорри и да не искат да сучат в момента и ще ти стане по-спокойно на душата!  Hug
Смели майки сте вие майките на близначета!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт