Да поговорим за...удоволствието...

  • 3 217
  • 52
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
А ДОБЪР ВЕЧЕР!
Отдавна мисля да пусна такава тема,но все се спирах от страх,че пак ще бъда обвинена в какво ли не...Защото преди време бях пуснала две - цитирам ''сексуално ориентирани теми за един ден'',ама вече хич не ми и дреме!
Работата е там,че много обичам да си говоря свободно и без НИКАКВИ задръжки за секс.Винаги съм била такава,не смятам и да се променям.И защо да го правя?
Преди доста време (5 години) работих на едно място и имах много яки колеги и една колежка.Много готино беше,защото всички бяхме супер близки,обсъждахме свободно кой с кого,къде и как.Говорихме си как го обичаме...секса де,абе много беше яко.Това много ми липсва,затова и пускам тая тема (ако не ми я заключат де,но се надявам това да не стане).Защото с тая компания мойта вече много рядко се събираме и дори ако това стане,просто не е същото.Всички се изпооженихме,поомъжихме и в главите ни се въртят хиляди други неща.Все някой липсва,някой бърза,друг води детето...Знаете как е.
Предния път,когато се ''престраших'' да говоря за секс във форума,няколко мили дами ме обвиниха в маниащина едва ли не,а един младеж(той ще се сети кой е) дори каза,че съм мъж,щом пускам такива теми и си търся жена ooooh! hahaha hahaha hahahaЕ,вярвайте ми,не съм мъж.И защо трябва да съм,заради директното наричане на нещата с имената им ли?
Оф,поотплеснах се..
Абе с две думи идеята ми е следната-ако сред вас има хора,които не се срамуват от сексуалността си и не искат да се крият-това е темата!Смятам,че може да стане дооооста горещо и интересно.А даже и забавно.
Айде да питам туй-онуй,пък после и аз ще разказвам.
-Как обичате секса-по-нежен,или може би грубичък?
-Продължително ли или кратко,но спиращо дъха
-Кое ви възбужда за секунди
Изобщо,пишете каквото си искате,свързано със секса,отношенията ако щете.
 

# 1
  • Мнения: 516
Не се срамувам от сексуалността си, но не я развявам като победоносен флаг. Тя е просто част от мен.
Но можем да си поговорим за култура, ако не се срамуваш.

# 2
  • Мнения: 2 550
в тоя форум толкова сме си говорили за секс, че чак ни писна...говоренето  Laughing

# 3
  • Мнения: 7 723
Настъпва пролетта, усеща се. С нея идва и пролетното разгонване, естествено.
Всичко е ясно. Авторката май има нужда от един як "бой" Wink
И защо няма нищо за вибраторите? Thinking

# 4
  • Мнения: 620
.....
Преди доста време (5 години) работих на едно място и имах много яки колеги и една колежка.Много готино беше,защото всички бяхме супер близки,обсъждахме свободно кой с кого,къде и как.Говорихме си как го обичаме...секса де,абе много беше яко.Това много ми липсва,затова и пускам тая тема (ако не ми я заключат де,но се надявам това да не стане).Защото с тая компания мойта вече много рядко се събираме и дори ако това стане,просто не е същото.....

Тука ще я намериш почти същата компания...само бройката ще е по-голяма Wink
Наистина може да стане интересно Laughing

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
в тоя форум толкова сме си говорили за секс, че чак ни писна...говоренето  Laughing
Не се срамувам от сексуалността си, но не я развявам като победоносен флаг. Тя е просто част от мен.
Но можем да си поговорим за култура, ако не се срамуваш.
етоо,пак съм крива нещо май..

# 6
  • Мнения: 10 758
в тоя форум толкова сме си говорили за секс, че чак ни писна...говоренето  Laughing
Peace

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Настъпва пролетта, усеща се. С нея идва и пролетното разгонване, естествено.
Всичко е ясно. Авторката май има нужда от един як "бой" Wink
И защо няма нищо за вибраторите? Thinking
Ох,аз днескашната доза ''бой'' уж я получих,ама искам май още,пък милото спинка... #Crazy #Crazy hahaha hahaha
Кажи Руске,какво за вибраторите?Междудругото не съм ползвала никога,ама ми се ще. Rolling EyesА ти ползвала ли си?И как е?Айде кажи де... Praynig

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
.....
Преди доста време (5 години) работих на едно място и имах много яки колеги и една колежка.Много готино беше,защото всички бяхме супер близки,обсъждахме свободно кой с кого,къде и как.Говорихме си как го обичаме...секса де,абе много беше яко.Това много ми липсва,затова и пускам тая тема (ако не ми я заключат де,но се надявам това да не стане).Защото с тая компания мойта вече много рядко се събираме и дори ако това стане,просто не е същото.....

Тука ще я намериш почти същата компания...само бройката ще е по-голяма Wink
Наистина може да стане интересно Laughing
много ти е як аватара,подхожда на темата bowuu

# 9
  • Мнения: 2 550
Не си крива, нова си  Mr. Green

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
ooooh!ай ся!Ти преди ква си била?А? #CrazyСтига глупости! Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 2 196
Аааа,нова,нова, ама вече запомних, че се е протрила от секс. Crazy

# 12
  • Мнения: 2 550
Аааа,нова,нова, ама вече запомних, че се е протрила от секс. Crazy

 Joy хаха, не си само ти, споко... и аз имах честта да го запомня  Laughing

# 13
  • Мнения: 7 723
 
Аааа,нова,нова, ама вече запомних, че се е протрила от секс. Crazy

 Joy хаха, не си само ти, споко... и аз имах честта да го запомня  Laughing
И аз.  Joy

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Аааа,нова,нова, ама вече запомних, че се е протрила от секс. Crazy

 Joy хаха, не си само ти, споко... и аз имах честта да го запомня  Laughing
Аааа,нова,нова, ама вече запомних, че се е протрила от секс. Crazy
май някой завижда,а? hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт