Схващане на сухожилия

  • 2 753
  • 6
  •   1
Отговори
  • BG
  • Мнения: 88
Здравейте, става въпрос за сина ми, който е на 4г. От известно време се оплаква, че му се схващат "жилите" между краката и често прикляка и се разкрачва, така му минава. Водихме го при хирург по съвет на личната, съмняваше се да не е херния, но той каза, че нищо му няма, не даде друго предположение. Но това продължава вече 2 месеца. Не го боли, отначало го правеше по 10-тина пъти на ден, след това понамали, но се случва почти всеки ден по 2,3 пъти. Няколко пъти споменава, че му се схващат и стъпалата отдолу. Shocked Някой имал ли е подобен проблем или да има идея при какъв лекар да го водим, и въобще сериозно ли е или е някакав дефект на растежа? Забелязвам, че му се промени чак походката, някак ходи леко разкрачен на моменти, все едно се е напикал. Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 27 524
Кръвни изследвания трябват. Това често е признак на липса на витамини от групата Б или желязо.

# 2
  • BG
  • Мнения: 88
Правиха му контролни изследвания есента и всичко беше наред. А и аз му давам ту Санастол, ту Ехинацея, давах и Имуно сапорт на AD Medicine. Освен това питах докторите да не би да е някаква липса, те казват НЕ.

# 3
  • Мнения: 27 524
Странно. Аз просто не знам какъв специалист да се търси в подобен случай  Thinking Дано някой се включи с повече информация.

# 4
  • BG
  • Мнения: 88
Никой ли не е чувал подобно нещо? Sad

# 5
  • София
  • Мнения: 708
може би ортопед.....

# 6
  • Мнения: 2 700
Доколкото съм чувала е признак на липса на калий в организма (за витамин В не знам).
По магазините продават калиева сол. Нищо не ти пречи да му солиш с калиева сол храната, още повече че е по-полезна от натриевата. Peace

Общи условия

Активация на акаунт