Кога за последен път ви направиха романтична изненада?

  • 1 481
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Върнахте се от работа и намерихте в апартамента си свещи и розов цвят по земята...? Разкажете за романтичните си преживявания.  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 223
Цитат
Кога за последен път ви направиха романтична изненада?

Ежедневно.

Получавам любовни признания рошава и неотворила очи в леглото, или в банята от парата се появяват предварително нарисувани сърца на огледалото. Понякога намирам бележки, друг път получавам телефонни обаждания в стил "обаждам се само, за да ти кажа, че те обичам". Това са малки нещица, но те ме държат влюбена и досега.

Изобщо важно е хората да се обичат и да обичат да показват на другия, че е желан. Когато им идва отвътре, не се срамуват да си доставят радост.

Една по-голяма изненада, която ми беше направена е - вече бяхме женени, имахме годишнина, отидохме на ресторант и там докато хапвахме специалитети, той ми каза да си затворя очите, а когато ми каза да ги отворя, беше пред мен на колене и ми подари втори годежен пръстен, с който пре-потвърди желанието си да бъде мой съпруг.

От околните маси ни се радваха, а от заведението ни донесоха фламбирани десерти, с които ни почерпиха и ни благодариха, че сме ги направили свидетели на нашия годеж  Laughing

# 2
Много ми хареса изненадата с  втория годежен пръстен, а аз дори нямам първи/ не знаел,че трябвало!!!/. След толкова години искрено се радвам,че има половинки,които се досещат да  направят и втори път предложение...Аз си оставам с болката,че не съм получила...

# 3
  • Мнения: 354
Романтика ли?Какво беше това?
След такъв жест винаги очаквам изненада , в повечето случаи неприятна...


Радвам се , че има хора, които все още са романтични  Peace

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 249
Отдавна беше. В младините ни  Laughing
Но малки жестове на любов и внимание ме трогват постоянно.

# 5
  • Мнения: 281
Не си спомням,значи ще да е било мнооого отдавна Crossing Arms Mr. Green.

# 6
  • Мнения: 8
Защо трябва само мъжете да правят такива изненади?
И ние си мечтаем като се върнем от работа да ни чакат облечени с панделка и тн ... )  Laughing
Но ...

# 7
  • Мнения: 549
Непрекъснато си правим романтични изненади. newsm51

# 8
  • Мнения: 220
оня ден й купувам на мойта 1 букет ей тъй без повод - тя ме гледа като че ли сега идвам от любовницата и й го нося като извинителна бележка - затуй - никви китки, никва романтика...

# 9
  • Мнения: 2 196
Не обичам изненади.

# 10
  • Мнения: 491
Всъщност...като се замисля... моичкият е по- романтичен от мен! Rolling Eyes
Романтиката ми е чужда нещо... newsm78
Имам чувството, че ме вкарват в някой филм .

Общи условия

Активация на акаунт