Извънбрачната ви връзка прави ли ви щастливи?

  • 12 769
  • 148
  •   1
Отговори
Нека всеки да сподели, дали се чувства ощастливен от извънбрачната си връзка. Става въпрос за връзка, а не за изолиран случай. Моля да пишат само тези със собствен опит и да няма порицания.

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да, щастлива съм. За това и не напирам да превърнем връзката си в "брачна" Mr. Green
Тук изневярата не се толерира. Но вероятно го знаеш щом пишеш като гост.

# 2
  • Мнения: 9 865
Това да не е поредното "съмнение"?

# 3
  • Мнения: 641
"Отчаяно" се "Съмнявам". Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 5 074
Стига с тия гости, аман  ooooh!
Доблестните хора не се срамуват да задават въпросите от собствения си ник  Peace

# 5
  • Мнения: 4 753
Честито за Новата тема  Mr. Green
Ако ще разсейваме Съмнението дайте да се разберем предварително има ли брачна връзка или е само извънбрачна  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 3 423
Това е форум за отдадени на децата
и семейството си госпожи и господа.
Нали не смяташ, че някой тука ще
афишира извънбрачната си връзка?

# 7
Въпросът е към хора, които поддържат и брачна и извънбрачна връзка. А за това дали е уместно да задавам точно  в този форум въпроса, ще ви отговоря, че мисля за идеално мястото, защото, ако някои от вас не го правят, несъмнено си го мислят или ще си го помислят- ВЕРВАЙТЕ МИ!

# 8
  • Мнения: 606
  Чудиш се дали да си завъдиш "гадже ли"?  baby_neutral
  Или правиш социологическо проучване? Кой е щастлив и кой е само леко ощастливен...

# 9
  • Мнения: 606
Ти мъжки или женски гост си? Поне това сподели. Мислех да ти кажа, ама да не излезне, че си жена ми....  Mr. Green

# 10
Не съм жена ти. Но съм жена. А за проучването- нещо такова да!

# 11
  • София
  • Мнения: 5 074
И за да сме още по-полезни, вземи ни светни в каква връзка е изследването ???

# 12
Ами явно някой ме обикаля. Ти как мислиш?

# 13
  • Мнения: 4 753
Като е за проучване сложи една анкета, че много обичам да гласувам  Mr. Green  и ще видим накрая резултата... кой щастлив, кой нещастен....

Те може много да те обикалят....  Mr. Green

# 14
Давайте по същество. Нали за това е форума, да се обсъждат житейски ситуации и тези, които имат опит да го споделят. Никой не иска да се разочарова и да разочарова хората около себе си. Освен това от питане глава не боли!

Общи условия

Активация на акаунт