Защо се увличаме по модата и това да сме "в крак" с нея?

  • 1 288
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 374
замисляли ли сте се над този въпрос?аз преди малко го направих и не достигнах до кой знае какви заключения, а ще ми е много интересно да разбера и вашето мнение.защо например когато някой известен дизайнер сътвори нещо прекалено странно и шантаво първото ни впечатление не е добро, но след известно време след като все повече хора започнат да обличат или обуват същото шантаво нещо и ние се увличаме и решаваме, че трябва да сме "в крак" с модата независимо от това колко неестествено стои на нас...пример от преди години когато излязоха на мода обувките с остри муцуни над 80% от приятелките ми се отвращаваха и се заричаха никога да не обуват такава смешна обувка, а след няколко месеца познайте...трудно се виждаше момиче без такива модерни обувки.и ОК тогава какъв е изводът?че искаме да сме като всички останали за да не ни се смеят че не сме модерни?или реално излезлите на мода нища са наистина красиви?по- скоро свикваме с тях спорид мен...
аз не съм от най- водещите се по модата жени.само ако нещо наистина ми допада бих си го взела.сигурно и вие сте така.и все пак кажете според вас защо жените се интересуват толкова от мода и държат да са "в крак"

# 1
  • Мнения: 750
Сега и за това ли да мисля! Crazy
Защо...ами защото така! Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 505
Аз по-скоро не съм подвластна на модата и копувам само ако ми хареса нещо,но по-често се случва така,че модата е тази която диктува на пазара.Аз искам да си купя нещо,но такова нещо не съществува,защото на мода сега е друго нещо.И така,най-често ми се случва да си избирам от това,което се предлага на пазара.

# 3
  • Мнения: 110
Спорд мен, просто свикваме с гледката (каквато и да е тя).
Преди време и аз се бях зарекла че никога няма да сложа обувка на платформа ноооо,
естествено че сложих и ми хареса, за малко обаче, сега пак не бих сложила.
Сигурна съм че преди много години, когато са измислили червилото да речем,
то първите отзиви са били "ииии, маймунски гъз " но след като се свикне с гледката и ти се натрапва
след време свикваш и започва да ти харесва.

# 4
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 268
Аз не бих се съгласила да се облека с дрехи от 85-а година примерно и да изляза така на улицата.Обличаме се в крак с модата,защото никой не иска да изглежда демоде.

# 5
  • Мнения: 4 451
Казват, че жената се облича и кипри не заради мъжете, а заради другите жени Mr. Green

# 6
  • Мнения: 3 459
Какво значи "в крак" с модата  Rolling Eyes
Обличам се както си искам, ако трябва да се ръководя по "модата" значи, че винаги трябва да ходя като клоун  Wink

# 7
  • Мнения: 4 290
Казват, че жената се облича и кипри не заради мъжете, а заради другите жени Mr. Green
Склонна съм да се съглася.  Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 4 052
Окото свиква с определена гледка. Острите обувки, чарлстона, вталените дрехи, всичко това "никога нямаше да го облека/обуя", но се промених. Е, има някои изгъзици, които наистина не са за никъде според мен. И да, купувам си само неща, които ми харесват и отиват, не защото са модерни. Не ми пука, дали в очите на Сульо и Пульо съм демоде. Като излязоха на мода ниските талии си умирах/м от смях, като видя някоя преливаща паласка, ама нали е модерно...има толкова примери, че в името на модата хората се правят на палячовци.

# 9
  • София
  • Мнения: 39 718
Не мисля, че "съм в крак с модата". Нося това, което ми харесва, а най-вече да се чувствам удобно. Колкото и да е модерна една дреха ако не ми стои или съм смешна в нея - няма да я нося. Може би и за повечето жени е така.

# 10
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Определено не съм по модата,но гледам да си купувам и такива дрехи,които харесвам и са модерни в момента

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 214
Казват, че жената се облича и кипри не заради мъжете, а заради другите жени Mr. Green

 Peace
Абсолютно вярно!

# 12
  • Мнения: 256
За да сме готини,секси привлекателни пък няма значение зареди кой го правим.Аз лично го правя зареди себе си за да се чувствам добре/не че иначе не се Mr. Green/ама една жена като е красива има самочувствие и е по уверена в себе си Grinning

# 13
  • Мнения: X
Аз не държа задължително да съм в крак със модата,по-скоро предпочитам да съм в крак със себе си. Като стана въпрос за обувките с остри муцуни,се сетих,че то почти нямаше други модели по магазините. Как да си с някакви други,след като само това се предлага. Същото е и с дънките с ниска талия. Изобщо не държа кръстът ми да е все отвън,но имаше един момент,в който ми беше действително доста трудно да се сдобия с някакви други.

# 14
  • Мнения: 2 978
Не държа да съм в крак с модата.
Обличам се според работата, желанието и вкуса си.

Ето например, така и не можах да свикна с това златно и сребърно, което се носеше напоследък.

Общи условия

Активация на акаунт