Въпрос към раждалите секцио?

  • 1 607
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте.Преди 40 дни родих секцио.При полов контакт усещам болка.Не мога да разбера защо ме боли при положение ,че не съм раждала нормално.Случвало ли се е на някоя от вас и на какво може да се дължи?

# 1
  • Мнения: 357
ако е болка във влагалището се дължи на изсушаването му по време на бременността, средата в него е друга  Peace по принцип е естествено, но може да идеш на един вагинален, който по принцип трябва да се направи след 40 ден и там ще ти кажат - може да послагаш и свещички, ако има някоя гъба или друго, но всичко това е в рамките на нормалното, не се притеснявай  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 26
Мерси за бързия отговор.Другата седмица мисля да ида до гинеколога си за всеки случай!

# 3
  • Мнения: 728
И при мене беше така.. след няколко "пъти" ще отмине.. Дайте си повече време за любовна игра.
А прегледа за който казва kukupipi е задължитлен.. за да видят дали добре зараства и т.н

# 4
  • София
  • Мнения: 4 585
И при мен беше така, но само в началото. Мисля, че се дължеше на сухота.

Последна редакция: сб, 01 мар 2008, 19:01 от passion

# 5
И аз бях секцио. За жалост доста ми се беше променила средата на влагалището - мислех че е нормално. В последствие обаче се оказа че имам някаква анаеробна инфекция  Confused което се случвало сравнително често според моята гинеколожка - та се наложи и лечение. Непременно отиди на преглед  Peace

# 6
  • Мнения: 266
Раждах със секцио и мога да кажа че ме болеше не само първият път, но и сега продължава, и то почти всеки път нещо ми има (тук ме боли, там ми придърпва, абе отврат)  Sad Ходих на преглед на 40-тия ден и сега преди седмица пак, всичко си е супер, ама аз не ги усещам така нещата, секса при мен вече няма нищо общо с този преди да родя...
Надявам се при теб нещата да отминат  Hug

# 7
  • Мнения: 63
Цитат
Раждах със секцио и мога да кажа че ме болеше не само първият път, но и сега продължава, и то почти всеки път нещо ми има (тук ме боли, там ми придърпва, абе отврат)   Ходих на преглед на 40-тия ден и сега преди седмица пак, всичко си е супер, ама аз не ги усещам така нещата, секса при мен вече няма нищо общо с този преди да родя...
Надявам се при теб нещата да отминат   

СЪщОТО  е и при мен!

# 8
  • Мнения: 63
И аз раждах секцио.За щастие нямам никакви оплаквания.Правих секс 2 седмици след операцията и беше без проблем.Консултирай се с лекар.

# 9
  • Мнения: 434
При мен беше така също. Първите месеци изобщо нямах желание за секс по тази причина. Това усещане премина едва седмица преди да ми дойде менструацията (малката навърши 4 месеца). Сега вече нямам никакви проблеми.

# 10
  • Мнения: 22 343
На мен лично не ми се е случвало и не съм усещала никаква болка дори и първият път след секциото.

# 11
  • Мнения: 135
На мен лично не ми се е случвало и не съм усещала никаква болка дори и първият път след секциото.

Peace

# 12
  • Мнения: 2 100
При всеки е различно. Мисля, че след 2-3 пъти всичко ще си дойде на мястото Wink

# 13
Здравейте.Преди 40 дни родих секцио.При полов контакт усещам болка.Не мога да разбера защо ме боли при положение ,че не съм раждала нормално.Случвало ли се е на някоя от вас и на какво може да се дължи?

Според мен трябва да потърсиш специализирана помощ тъй като това не звучи добре. Аз също родих секцио и не помня да съ имала някакви проблеми след това.

# 14
  • Мнения: 4 555
Аз не усещам абсолютно никаква разлика.

По-добре иди на лекар за всеки случай.

Общи условия

Активация на акаунт