подарък за 18 год момче

  • 15 926
  • 15
  •   1
Отговори
Синът ми навършва скоро 18 год.Иска ми се да му подариме нещо по -интересно,но не ми хрумва нищо.Дрехи и техника си има.Златни нещица мисля догодина за бала да купиме.Екскурзия не го привлича.Благодаря предварително за идеите на тези които се включат.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Защо не го попитате? Той сигурно вече е намислил какво да иска.
Иначе - шофьорски курс за мен е добра идея (ако не го е изкарал вече).

# 2
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Каква по-точно техника си има-все нещо ще иска да поднови.Цифров фотоапарат,нов телефон,нещо за компютъра,Mp3-Плейър,момчетата се радват на тези неща.

# 3
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
още един глас за шофьорския курс

# 4
  • Мнения: 3 192
Нещо, което да му остане за спомен и да казва след време "Това е от мама за 18-я ми РД".
Така направих аз за 15-я РД на дъщеря ми.
Само дето нямам опит с момчета и съответно нямам идея какво може да е това "нещо".  newsm78  Joy
Екскурзията върши работа, зависи как ще му поднесеш идеята.
Не съм съгласна за шофьорски курс - за мен това е задължително умение, не подарък.
Въпрос на гледна точка, разбира се.

P.S. Задай въпроса си и в "Тийнейджърите", може да получиш повече идеи.

# 5
Питах го и казва че не знае какво да бъде.И аз мисля че курса е задължително нещо и не мога да се измъквам казвайки че е подарък.Фотоапарат купихме на сестра му а е на 13г .Иска ми се да го изненадам и зарадваме но ако не здраве да е.Благодаря на отзовалите се.Ще видя другаде дали няма нещо.

# 6
  • Мнения: 4 753
Курса е задължително нещо, но по принцип не е задължително да го плащат мама и татко.... моя си го плащах аз и ако някой беше решил да ми го плати (защото хич не е евтин) щеше да е добър подарък....
Сподели какво още харесва сина ти... първоначално щях да предложа екскурзия, но казваш че не харесва... сигурна ли си, че съвсем никаква екскурзия не харесва.... дори да отиде до някоя държава да гледа мач на любим отбор или концерт на любима група.... до колко пари да предлагаме подаръци???

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Курса е задължително нещо, но по принцип не е задължително да го плащат мама и татко.... моя си го плащах аз и ако някой беше решил да ми го плати (защото хич не е евтин) щеше да е добър подарък....
дамммм и при мен беше така Laughing

# 8
Ами около 5-600лв може и по-малко разбира се.За екскурзия и аз мислех че ще го заинтригувам но отскоро си има приятелка и не иска да ходи никъде.

# 9
  • Мнения: 4 753
Значи проблема е, че не иска да остави приятелката сама  Laughing то с 500 лв и двамата биха могли да отидат някъде на почивка в България, но аз лично не бих рискувала да ги оставям толкова време сами  Laughing разбираш ме какво искам да кажа, тъй че този вариант е изключен.
newsm78 Чудя се какво може да се купи за толкова пари, лаптоп имате ли??? Те са малко по-скъпи обаче.... Има вариант и да си му ги дадете в пари, но най-вероятно ще ги профука за нищо. Кога му е рождения ден, ще помисля малко и пак може да се включа.

# 10
На 19.04  е РД.Онзи ден разглеждахме брошура на Техномаркет и видяхме разни камери та се зачудихме с баща му.Сега може и да не му е много интересно като подарък но като почне да снима да му хареса.Вече е по-голям доста си пази нещата а и вероятно ще ходи с приятели по екскурзии и ще имат хубав спомен.Ще видим.

# 11
  • Мнения: 172
PSP според мен е най-добрият вариант.
На 13, 14, 17, 18, 21, 22, 47... не съм видяла мъж, който да не се зарадва и да го набута в някой шкаф.

# 12
  • Мнения: 4 753
На 19.04  е РД.Онзи ден разглеждахме брошура на Техномаркет и видяхме разни камери та се зачудихме с баща му.Сега може и да не му е много интересно като подарък но като почне да снима да му хареса.Вече е по-голям доста си пази нещата а и вероятно ще ходи с приятели по екскурзии и ще имат хубав спомен.Ще видим.

Ами чудесно, готин подарък, пък и за бала ще може да си го използва. Но избирайте внимателно, по-добре някой който разбира от такава техника, аз се съветвах с подходящия човек, когато си купувах фотоапарат и сега съм адски доволна   Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 3 064
На екскурзия с гаджето! Hug

# 14
В последната седмица нямах възможност да пиша и едва днес видях допълненото от вас.Благодаря на всички отзовали се.И аз си мислих да отидат заедно някъде но не бих искала да си създавам неприятности с майката на момичето.Имам и дъщеря та не знам как бих реагирала в подобна ситуация.

Общи условия

Активация на акаунт