Грозно ли е да се ходи с анцуг?

  • 21 164
  • 367
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 447
Гледам по градинките майки с анцузи.
Пък и понякога не само по градинките. Без деца - с анцуг. Фръц-фръц.
Някой са с по-обикновени такива.... леко размандени с коленца, а други... едни лъскави, едни плюшени...  Thinking
И това в комбинация с по-голямата част от бижутата...  Thinking

Кажете ми, красиво ли е да се разхождаш с анцуг? Ако да - какъв? Ако не - защо?

За мен това облекло е за вкъщи, за фитнеса. За планината - да, но така да си миткаш,
че и да го комбинираш с украшения, които предполагат панталон....

Дали аз не съм в час и има нова мода?  Crazy

п.п.  TiredОф, в крайна сметка се пише АНЦУГ. От несмки идвало - ANZUG.  Crazy

Последна редакция: сб, 01 мар 2008, 23:39 от Анче_Мамче

# 1
  • Мнения: 7 723
И аз като млада майка ходех с анцунг в градинката.
Що?
....ми....не знам. Имаше неква мода по тея места.
Явно още я има. Или пак? Модата се върти Crazy

# 2
  • Мнения: 3 313
запис да следя  Peace

# 3
  • Мнения: 2 978
Ако ми е удобно излизам с анцунг.
Ако модела е хубав не виждам нищо лошо да се излиза с него.

Виж обаче, не харесвам онези от едно време....Все още виждам майки с такива. На баща ми му бяха дали от военните...един ужасен.брррр Crazy

Не знам дали има мода или не, не ми и пука, честно казано.

# 4
  • Мнения: 959
и аз когато съм с детенце ходя с анцунг, защото ми е най-удобно и не ме интересува дали някой ще ме хареса или не  Naughty

# 5
  • Мнения: 7 723
Не знам за бижутата, ама анцунга често се гарнира и с високи токове Mr. Green Joy

# 6
  • Мнения: X
Аз също не мога да приема комбинацията анцуг и извадени на показ златни украшения и силен грим. Анцузите ги свързвам със спорт и разходки сред природата. Peace

# 7
  • Мнения: 779
ами то си е като вси4ко...като ни6то не ти е "у ред" и анцуга-също!теди велинова защо не изглежда зле в анцуг в центъра на София? Crazy..нямам нищо против анцузите.харесват ми за вкъщи,с ниска талия!нося си ги! Hug..но до магазина не отивам с анцуга от вкъщи,преобли4ам се

# 8
  • Мнения: 256
И според мен анцузите са за в къщи.

# 9
  • Мнения: 2 978
Не знам за бижутата, ама анцунга често се гарнира и с високи токове Mr. Green Joy

Да бе? ooooh!

# 10
  • Мнения: 3 459
Какво значи грозно, Анче  newsm78
Ти направо ме шокира бе жена  Shocked
Еми кефи ги мацките да си ходят с анцузи и тва е. Аз като съм си вкъщи винаги си ходя с анцунг, пък и не само като съм вкъщи де, въобще не се съобразям с това кой кво щял да си помисли, пък и още по-малко дали е красиво. Важното е, че аз се чувствам удобно с такива дрехи и следователно ми е кеф да си ги нося.
Имам една позната, която постоянно ходи с анцузи, еми кафи я мацката да дава луди пари за спортни дрехи и го прави, еми евала и. Теб примерно те кефи да се гримираш, мен пък не, с дрехите е по същия начин. Само да отбележа, че аз се чувствам много по-комфортно, когато ходя с анцуг, отколкото с други дрехи  Wink

# 11
  • Мнения: 3 459
Не знам за бижутата, ама анцунга често се гарнира и с високи токове Mr. Green Joy
Ееее тва, ако го видя ше се спукам от смях. Има ли такова чудо  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 463
Не знам за бижутата, ама анцунга често се гарнира и с високи токове Mr. Green Joy
и силен грим... убийствено добра комбинация!!! hahaha #Crazy Sick
иначе сам по себе си анцуга е много полезна и удобна дреха....

# 13
  • Mонтана
  • Мнения: 413
Не знам за бижутата, ама анцунга често се гарнира и с високи токове Mr. Green Joy

Да бе? ooooh!
и аз съм виждала,а тое направо ужас!!!!

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Не знам за бижутата, ама анцунга често се гарнира и с високи токове Mr. Green Joy

Според мен е грозно цитираното горе!

Иначе с анцунг ходя до магазина и понякога в парка.
Удобно е, но предпочитам дънки  Wink

Общи условия

Активация на акаунт