да се похвалим

  • 599
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
обикновено,когато започваме диета си поставяме някакъв срок за постигане на желани резултати.на всички ни се иска да не чакаме твърде дълго,нито пък да отслабнем отведнъж,което е толкова нездравословно.според мен около 2 месеца е добър период да постигнем някакви резултати..похвалете се какво постигнахте вие. Hug

# 1
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Гласувах - около 10 кг. Колкото си по - млад, толкова по - бързо слабееш ( ако няма здравословни проблеми разбира се , довели до това състояние). Ако често се подлагаш на диети, организма някак си привиква и си " пази " килцата, т.е. по - трудно се сваля.

# 2
  • plovdiv
  • Мнения: 112
гласувах с над 10 миналата година за месец и половина свалих 16 кг. ядях зелевата супа до припадък ,така ми падаше кръвното,че драйфах през носа и устата от нея..сега не бих я няправила никога..движих се и адски много с количката с детето..но само дето се напънах толкова за около пак 2 месеца си ги качих без никакви усилия Laughing.....а сега даже имам о6те 16 отгоре Embarassed..от 02.01. гледам да спазвам нисковъглехидратния режим,свалих 5 кг...купих си и вело,на което вече само му забърсвам праха..времето е подходящо за дълги разходки.трябват ми 20-тина килца още за да заприличам на човек надявам се до лятото да успея.

# 3
  • Мнения: 480
Здравейте!Аз съм от плодчетата и за 45 дни свалих 13 кг.Ако бях продължила още-за 2 месеца щяха и да са повече.Но това моето не е плодуване,а си беше глад,защото хапвах по 3 сушени кайсии и пиех по 2-3 фреша от грейпфрут.Който има воля и иска бързо да свали-глад му е майката.И да ви кажа-нито се разболях,нито ми увиснаха месата.А със спорта съм скарана. EmbarassedТова е от мен!

# 4
  • Мнения: 3 036
Аз свалих 5 килограма миналото лято за по малко от два месеца .
Имам още 2,3 за сваляне и се надявам тази година на пролет пак да сваля.
Бях на зелевата супа ,а сега съм на хранителен режим с кисело мляко.

# 5
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
За месец и половина 2 кила  Close Twisted Evil

Уж не ям, а не свалям  newsm78 #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт