Гледате ли в момента "ГОРЕЩО"?

  • 1 422
  • 11
  •   1
Отговори
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Гледате ли в момента "Горещо"?
Това, което разказва Алена за първото и дете ме ужасява. Как може да се случи такова нещо, ако наистина детето и не е мъртво? Не мога да го проумея, че някой може да причини такова нещо на детенце.

# 1
  • Мнения: 2 013
Гледах. Интересно.
Но, няма никаква гаранция, че бебето е оживяло. По идиотско е, че не е получила смъртен акт и са й давали купони за него, докато беше купонната система. Може би просто някоя шантава жена я тормози.

# 2
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Аз пък си мисля, че Алена си направи страхооотна реклама. Сега ще има масово облазване на телефона й.

# 3
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Не можах да го гледам! Някой може ли да ми каже къде мога да го гледам? newsm78

# 4
  • Мнения: 1 878
 И аз не го гледах newsm45 Може ли някой с две думи да каже, че съм на работа и не мога да се рова в  Vbox. Шефът ми чува какво си пускам. Какво пиша, не може да види newsm48 smile3508

# 5
  • София
  • Мнения: 1 508
Разказа, че бебето и починало от болнична инфекция преди да я изпишат от родилния дом.Миналата година ,септември месец, някаква жена се обадила и търсила Теодор, май така се казваше,така го била кръстила Алена и така се водил по родилния акт.Питала я :нали тя има син с такова име и че учи в Германия и ходи с нейната внучка.Всяка година тази жена , по същото време, се обажда и търси синът и.Тя смята, че синът й може да е жив, още повече, че не са и издали смъртен акт.

# 6
  • Мнения: 57
Направи ли ви впечатление като каза,че тази година ще си изключи тел. на тази дата.Това значи ли ,че няма интерес към намирането на детето си.Не мога да разбера защо не иска да го намери ами ако наистина е живо

# 7
  • Мнения: 1 712
Не можах да го гледам! Някой може ли да ми каже къде мога да го гледам? newsm78
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=c27713f367bf3d1f3 … 2cd885d2d3de932f5

# 8
  • София
  • Мнения: 1 508
На мен Алена ми стана странна с изказванията си, че може да странства във времето ,когато си поиска.Досега не беше говорила такива работи.Винаги е изтъквала,че хороскопите са вид наука, а е отричала гадатели и ясновидци.Сега ще излезе ,че и тя от тях.

# 9
  • Мнения: 4 451
За съжаление не гледах предаването, но историята за детенцето и ме потресе.

# 10
  • Мнения: 1 878
Разказа, че бебето и починало от болнична инфекция преди да я изпишат от родилния дом.Миналата година ,септември месец, някаква жена се обадила и търсила Теодор, май така се казваше,така го била кръстила Алена и така се водил по родилния акт.Питала я :нали тя има син с такова име и че учи в Германия и ходи с нейната внучка.Всяка година тази жена , по същото време, се обажда и търси синът и.Тя смята, че синът й може да е жив, още повече, че не са и издали смъртен акт.

Мерси!
Тази история ми звучи супер невероятна, за да е истина smile3516 Май тази Алена  е търсила само реклама newsm78

# 11
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 394
На мен Алена ми стана странна с изказванията си, че може да странства във времето ,когато си поиска.Досега не беше говорила такива работи.Винаги е изтъквала,че хороскопите са вид наука, а е отричала гадатели и ясновидци.Сега ще излезе ,че и тя от тях.
Астралното пътуване няма нищо общо с гадатели и ясновидци..

Общи условия

Активация на акаунт