Ленено семе на капсули?

  • 6 335
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 408
Някой ползвал ли е ленено семе на капсули? Майка ми каза, че някаква жена го взимала за отслабване, но мен по- ме интересува ефекта-разхлабване  Blush Сега в аптеката попитах, показаха ми на две фирми, та се чудя  Thinking Прочетох, че и за ставни проблеми помагало и за не знам какво си-а, бе, с една дума - панацея  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 774
Записвам се и аз да следя темата.На мен ми го препоръчаха за шипове и осеопороза.

# 2
  • Мнения: 1 116
А за Холестерола не ви ли казаха че става ?

# 3
  • Мнения: 408
Не помня какво точно пиеше, но майка ми спомена, че намаляло холестерола.

# 4
  • Мнения: 2 082
ако е за разхлабване си вземи направо семе и му пий водата-ефекта ще е по-добър.може и да си ядеш семето ,като го ръсиш по салати и т.н.поне ще ти излезе по-евтино

# 5
  • Мнения: 408
Как водата - попарва ли се, вари ли се или се накисва  newsm78

# 6
  • Мнения: 2 082
прави се като чай-завира водата,слага се семето и се оставя после накиснато.водата е една лигава  Simple Smile и се пие сутрин на гладно.а за ядене се смила с кафемелачка и ръсиш където се сетиш-супи,манджи,салати,в кисело мляко с мюсли...
другият начин е със студена вода-1 супена лъжица семена, залети с 400 см3 студена вода. След като кисне 2 часа, се изпива по 1 винена чаша 3 пъти дневно.

# 7
  • Мнения: 5 676
Как водата - попарва ли се, вари ли се или се накисва  newsm78
Eдна супена лъжица ленено семе се сварява в една чаена чаша вода. Изпива се вечер преди лягане.

# 8
  • София
  • Мнения: 9 856
Ние лененото семе го консумираме във вид на ленено брашно/смляно семе/,смесено с мед. Peace

# 9
  • Мнения: 9 091
Най-вкусно е като се смели в кафемелачка и после се хапва с кисело мляко. Може и в салата де, но аз лично предпочитам сутрин, на гладно 2 супени лъжици в купичка кисело мляко. Има вкус на орехи, страхотно е Simple Smile
Не бих ползвала подобно нещо на капсули.

# 10
  • Мнения: 5 676
Ленено семе на капсули препоръчаха на майка ми за остеопорозата.

# 11
  • Мнения: 220
На мен лененото семе ми е отвратително на вкус и като чай също е много гадно,като поизстине  става на едни лиги....... отврат, за това и аз се интересувам от капсулите!

# 12
  • Мнения: 408
Тази вечер си взех натурално ленено семе. Сложих си в таратора - несмляно. Нищо му няма, яде се  Mr. Green Сега ще чакам резултатите  Blush Преди си взимах Хуск, ама ми е гадно, че се пие с 250-300мл. течност- идва ми много наведнъж.

# 13
  • Мнения: 1 029
аз съм пила Флакс ойл, майка ми също- тя дори пие вече трета опаковка.Не съм го пила за отслабване , а за очистване на организма от токсини.Майка ми е много доволна, защото има резултати- понижи се нивото на триглицеридите и холестерола, чувства се и по- бодра.

Общи условия

Активация на акаунт