Край, нямаме вече Чарли...

  • 1 105
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 775
Край, свърши, нямаме вече Чарли...Така каза мама по телефона.
Моят Чарли липсваше от 5 дни. Баща ми го пуснал без каишка и Чарли така и не се прибра. Днес негов колега му казал, че Чарли е прегазен от микробус и трупчето му било сложено в кашон до контейнер за боклук.
За мен той беше най-сладкият дакел на света, когато го взехме се побираше в една шепа. Обичахме го цели 11 години и сега го няма вече, а аз не го бях виждала от няколко месеца, защото остана при нашите, когато дойдох да уча в София.
Като ми казаха, че са го изгубили и не си е дошъл, тайно се надявах някой да го е намерил и прибрал. Но не е станало така.
Много ми е мъчно, хора, все едно, че буца ми е заседнала. Съпругът ми се опитва да ме успокои,казва, че Чарли е просто куче, но за мен той беше моето куче, член от моето семейството.
Помня как като бебе ходеше по мокета и нокътчетата му се закачаха и не можеше да си мръдне лапите, беше толкова сладък и смешен. И как по цяла нощ плачеше, докато не го взема при мен. И как за малко да го изпуснем като се разболя на няколко месеца. И преди година, когато му правиха лека операция, като излизаше от упойката, задницата му поднасяше на завоите, защото още не можеше да пази равновесие.
Липсваш ми, приятелче! Винаги ще те помня! Flowers Rose

Мили момичета, благодаря ви, че изчетохте болката ми  bouquet.

# 1
  • Мнения: 25 600
Съжалявам...

# 2
  • UK
  • Мнения: 1 351
  Flowers Rose Flowers Rose
 Знам какво ти е  Cry
 Дано сега да е на по- добро място  Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 39 759
Съжалявам.
Губила съм много домашни любимци и знам какво ти е Sad

# 4
  • София
  • Мнения: 26
Много съжалявам,знам че много ти липсва и знам как се чувстваш. С моето животинче се случи толкова нелепо нещо миналото лято, че още не мога да повярвам. Не ми се разправя, че ми става много мъчно. За моето сладурче винаги ще има място в сърцето ми.

# 5
  • Мнения: 5 317
искренно ти съчувствам.знам колко боли.дано е на по-добро място.

# 6
  • Мнения: 56
Съжалявам  Hug поплачи си няма лошо

# 7
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Съжалявам

# 8
  • Мнения: 3 622
Съжалявам за загубата ви  Cry

Общи условия

Активация на акаунт