"Дръпни й пъпчето?!?!"

  • 2 841
  • 71
  •   1
Отговори
Здравейте, майчета! В понеделник сестрата на моя съпруг роди момиченце, станах вуйна. Всичко е наред с детенцето, но когато отидохме в петък да ги вземем от болницата зълва ми беше малко притеснена. Сутринта, докато са повивали бебчето, акушерката настояла тя да дръпне пъпчето на бебето си, а то милото се напишкало от зор. Аз просто бях шокирана, а по късно когато се прибрахме дойде педиатър и той също изтръпна от направеното. Кажете нормално ли е това според вас? Майката беше толкова притеснена от появата на бебчето си, т.к. й е първо и изобщо не е знаела, че това не бива да се прави, просто се е доверила на "знанията" на акушерката.

# 1
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Shocked за първи път чувам и чак се шокирах, егати акушерката Crazy

# 2
  • Мнения: 256
Аз също съм чувала че някой сестри си позволяват да направят това,много е гадно и сигурно болезнено за бебо ами за майката-ужас CryТрябва само да си падне,при нас беше така.

# 3
  • Мнения: 4 555
Ужас, направо настръхнах  Confused

# 4
  • Мнения: 6 438
Shocked Shocked Как ще го дърпа???? #Crazy Аз не смеех да го пипна!!! Shocked Дано няма никакви последствия!!
И честито а вуйната!

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
 #Crazy Изтръпнах!
Аз на моят син не смеех много - много да го пипам даже, а падна чак на 23-ия ден. Какви са тези щури акушерки?

# 6
  • Мнения: 686
Сигурно много е боляло.Пъпчето трябва да си падне само!

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


    Олеле ShockedБих дръпнала вратлето на акушерката.Егати, тези да не са работели преди в концлагери  Close

# 8
  • Мнения: 78
Ужас #Crazy Каква е тази акушерка бре ........ и бебета и поверяват. newsm78 #Crazy #Crazy #Crazy
И аз не смеех да пипна пъпчето и то падна само след 3 седмици.
Дано няма сериозни последствия  Praynig Стискам палци Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 2 734
Ама в какъв смисъл го е дръпнала,дръпнала го е и то е останало в ръката й!?!Леле боже,ужас!!!Аз бих подала жалба или нещо такова,то бива,бива жестокост,ама това е направо...Като знам как се пази пъпче,това е нямам думи каква жестокост!

# 10
  • Мнения: 506
ужас Cryгоркото дете
не е трябвало да го прави,но мисля,че няма да има последствия от това,педиатъра какво е казал?

# 11
  • Мнения: 2 978
Бррр..това е ужасно. Close
И какъв пък е този зор да падне толкова бързо?

# 12
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Леле, направо ужас. Какво безобразие. Аз толкова внимавах и си двете си деца. То не бяха лепенки, то не беше чудо, да не би да се намокри като го къпя. И на бебо падна чак на 17-я ден. Добре, че при мен нямаше такива "акушерки".

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Абе тая луда ли е, изобщо не трябва да работи на такова място. Как ще му дърпа пъпчето на детето  smile3527 . Ах.............. добре че не ми е пред очите fight

# 14
  • Мнения: 770
Що за простотия Shocked

Общи условия

Активация на акаунт