проблеми с ушите при бебета

  • 855
  • 9
  •   1
Отговори
Моля, да ми помогнете, ако някой е имал такъв или подобен проблем.Детето е на 4 месеца,неспокойно е и спи по 1 час сутрин и 1 час следобед.Нощно време също е неспокойно,събужда се и си върти главичката от едната на другата страна по много пъти.Това се повтаря по няколко пъти през нощта.Ако някой знае нещо по въпроса,моля да ми итговори.

# 1
  • Мнения: 6 029
Сбъркала си подфорума.

И моля те, свържи се с лекар.

# 2
  • Мнения: 1 820
Сбъркала си подфорума.

И моля те, свържи се с лекар.
а и ти как разбра че има проблеми с ушите?Може да е друг проблем,или просто да сънува.......

# 3
Ами сигурно не сънува един и същ сън всяка вечер по няколко пъти.

# 4
  • Мнения: 1 820
Ами сигурно не сънува един и същ сън всяка вечер по няколко пъти.
Ами щом имаш отговор вече защо питаш?А и нали не мислиш че има някои тук които може да ти даде диагноза без да е видял детето.Потърси лекар и си оправи темата

# 5
Скъпа,защо така остро бе?Аз питам хора,които са имали подобен проблем.Ти явно не си имала,така че не виждам защо е тази злоба?Човек като не знае нещо пита,ако го интересува или си мълчи ,ако го питат и не знае.Така,че по-кротко,ако обичаш!

# 6
  • Мнения: 6 029
Може да са много неща, за това се консултирай с педиатър. Успех!

# 7
Julie,благодаря ти ,така и ще направя.Лека нощ и всичко хубаво!

# 8
  • Мнения: 1 820
Не исках да съм остра,извинявай ако така е прозвучало.Просто си казах педположeнията че сънува и че е хубаво да потърсиш лекар,ако се притесняваш.Това е Hug

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 76
И ние сме така от известно време и сега утре ще я водя на УНГ. И аз си мисля че  може да е от ушичките. Ние преди имахме проблем когато тя беше на 1-2месеца, но и тя плачеше докато сучеше. Тогава лекар ми обясни че се получава някакво налягане докато суче и я болят ушите. Тогава и слагах капки в нослето и ушичките и се оправи обаче сега и ние сме така през нощта особено. Ужасно много си върти главата ,много бързо от едната на другата страна въпреки че не плаче докато суче както преди. Пиши какво са ти казали лекарите, пък и аз утре ще поразпитам и ще я заведа на УНГ отново.

Общи условия

Активация на акаунт