съмнение

  • 3 199
  • 29
  •   1
Отговори
От известно време осещам че нещо в брака не върви както трябва.Мажът ми  работи и винаги се връща късно от работа, дето се казва работи от тъмно до тъмно./ преди не беше така/ Няма никакво време за мен и децата.Живеем при свекървата и никак не ни е лесно там. Мечтая за наш дом и пестя. Евентуално ако можем един ден да теглим заем, но усещам че  това го мисля само аз т.е. мажа ми харчи без сметка пари за глезотии. Няколко пъти ме е лъгал за различни неща, също крие пари от мен. Дали пък има друга? Всички ли маже крият пари от жените си? Лъжат ли ги? Признак на изневяра ли е това?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 296
Наистина ли търсиш съвет,или задаваш риторични въпроси?

# 2
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ти говорила ли си по тези въпроси с мАжа ти?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Не,това не е признак на изневяра.Може би е знаел как ще реагираш и за това го е скрил.За да си спести проблеми един вид.

# 4
  • Мнения: 4 335
И аз мисля,4е не е признак на изневяра.Защо просто не поговориш с него,какьв сьвет тьрсиш всьшност Thinking

# 5
  • Мнения: 3 500
Това с криенето на пари /или лъгането за покупка/ е манталитет и според мен хора, които по един или друг начин са го правили цял живот, го правят и като се оженят/омъжат. Наистина си в трудно положение, живееш в чужд дом, а мъжа ти не те подкрепя много. Дано намериш начин да излезеш от това положение!

# 6
  • Мнения: 606
  Осетът ти за мажете куца.

# 7
  • Мнения: 607
    Не е признак на изневяра, но не я изключва. Мъжът ТРЯБВА да разполага с една част от парите си за да се чувства значим. В крайна сметка той ги изкарва.
    Успокой се , гласувай му доверие да харчи както той прецени. Така и ти ще се чувстваш по-добре ,а не вечно дебнеща и съмняваща се.

# 8
  • Мнения: 378
Не,това не е признак на изневяра.Може би е знаел как ще реагираш и за това го е скрил.За да си спести проблеми един вид.
Peace И аз мисля така!

# 9
  • Мнения: 1 312
Лоша работа,бихте посаветвала да поговорите.

# 10
  • Мнения: 3 423
Няма никакво време за мен и децата.
Живеем при свекървата
Мечтая за наш дом и пестя.
харчи без сметка пари

Мъжът ти е един лигльо,
да не кажа путьо и мухльо.

Първо. Живее при майка си.
Второ. Само ти искаш нов дом.
Трето. Харчи без акъл и сметка.

Едва ли ти изневерява, просто му
липсва самодисциплина, уважение,
акъл, постоянство, зрялост, мъдрост.
Наистина ли го искаш това жалко
недоразумение до себе си, а? А?
Ти си за бой, не той.

# 11
  • Мнения: 750
Лиската, понякога си ужасна. И аз, каквото съм психарка, като ти чета постовете и понякога ме избива да ти фрасна един в междуочието. Но,... в случаи като този си дяволски права. Милостива, помисли за твоите приоритети, за това как ти виждаш живота Си. И после по реда на изключването. Може и един мъж да изкключиш. Не, че е лесно, ама усета ти куца, дето вика Зефс.

# 12
  • Мнения: 1 477
милостивата слушай Liska.Много истина има в думите и.Всъщност ти докато пишеше не откри ли отговора на въпросите си  newsm78

# 13
  • Мнения: 4 753
  Осетът ти за мажете куца.

Ахам... и други работи...  Whistling

# 14
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
  Осетът ти за мажете куца.

Ахам... и други работи...  Whistling
Joy

Общи условия

Активация на акаунт