Басейн в София?

  • 2 848
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
 Heart EyesДами,имам малък проблем,уж живеем в столицата и трябва да име 1000 неща които в провинцятя ги нямя,но явно и тук е така.Проблемът е че искам с 2г. ми дъщеричка да по плуваме в някой басейн,но не мога да намеря такъв.В правителствена б-ница ми казаха че не мога Sadа  #Cussing out #2gunfireа не се сещам за друго място,ако някой има идеи ще му бъда благодарна Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: пн, 03 мар 2008, 14:32 от Tatti

# 1
  • Мнения: 4 916
Режимът на достъп в Правителствена наистина е ограничен.
Аз плувам в "Диана" - чиста вода, топла, няма много хора, олимпийски размери.

# 2
  • Мнения: 5 140
Басейна на БСФС, сПАРТАК, баня Мадара

# 3
  • Мнения: 2 013
В Японския хотел, но е скъпичко. Иначе водата е топла, на детето ще му хареса.

# 4
  • Мнения: 30
за спартак сигурна ли си че с детето мога да плувам??? Simple Smile

# 5
  • Мнения: 871
за спартак сигурна ли си че с детето мога да плувам??? Simple Smile

Сигурна съм че можеш smile3533

# 6
  • Мнения: 3 423
Защо в Правителствена не може
да се плува вече, какво е станало?

# 7
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Heart EyesДами,имам малък проблем,уж живеем в столицата и трябва да име 1000 неща които в провинцятя ги нямя,но явно и тук е така.Проблемът е че искам с 2г. ми дъщеричка да по плуваме в някой басейн,но не мога да намеря такъв.В правителствена б-ница ми казаха че не мога Sadа  #Cussing out #2gunfireа не се сещам за друго място,ако някой има идеи ще му бъда благодарна Heart Eyes Heart Eyes

Не разбрах защо почваш да стреляш ей така, заради един басейн. Я по-спокойно.  Naughty
Трябва да си наясно, че правителствена болница е с по-специфичен режим на допускане. Басеини колкото искаш. Ходи в спартак, баня мадара ....

# 8
  • Мнения: X
И ти искаш да плуваш в басейн на болница? Просто така, за удоволствие?  newsm78

# 9
  • Мнения: 4 916
И ти искаш да плуваш в басейн на болница? Просто така, за удоволствие?  newsm78

Какъв е проблема? Басейна на Правителствена сигурно е най-поддържания на целия полуостров.

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Какъв е проблема? Басейна на Правителствена сигурно е най-поддържания на целия полуостров.
Ами проблем ще е, че като запчнат да го посещават всички които искат и няма да е никак подържан Simple SmileНормално е да стане по-труден достъпа до този басеин, наистина няма нужда авторката на темата да размахва юмруци и пистолети.


 Нещо много започнахме да капризничим Stop

# 11
  • Мнения: 4 916
Какъв е проблема? Басейна на Правителствена сигурно е най-поддържания на целия полуостров.
Ами проблем ще е, че като запчнат да го посещават всички които искат и няма да е никак подържан Simple SmileНормално е да стане по-труден достъпа до този басеин, наистина няма нужда авторката на темата да размахва юмруци и пистолети.


 Нещо много започнахме да капризничим Stop


Останах с впечатлението, че е проблем това, че е към болницата.

# 12
  • Мнения: 2 755
Правителствена болница отдавна НЯМА басейн. Спортният център вече не е към болницата. Доколкото знам е спортна база на МС.

за спартак сигурна ли си че с детето мога да плувам??? Simple Smile
В Спартак има детски басейн, отделно от другите два - 25 и 50- метровите. Най-малките (3-4 годишни) плуват там с треньор. В големите не можеш да влезеш с дете на 2 години, защото са дълбоки за малки деца.

# 13
  • Мнения: 4 916
А Правителствена болница вече не се казва Правителствена, а Университетска болница "Лозенец".
Не по врат, по шия.

# 14
  • Мнения: 2 755
А Правителствена болница вече не се казва Правителствена, а Университетска болница "Лозенец".
Не по врат, по шия
.
Аааа, не си права. Сега всеки може да се лекува там, докато преди пиле не можеше да прехвръкне. Но хората продължават да я наричат Правителствена. Между другото, като кажеш болница Лозенец, веднага те питат Японската ли?  Laughing Нали и Токуда е в Лозенец.

Общи условия

Активация на акаунт