Шопинг или екскурзия в Гърция

  • 2 656
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
Здравейте момичета!Вчера гледах по новините наводнението от българи отиващи на пазар в Гърция с автобуси.Идеята е доста привлекателна,но аз като един Бай Ганьо все си мисля,че нещо не е наред.Ходил ли е някой за 1 ден до Гърция на пазар или просто на екскурзия до Солун да разгледа(с автобус през агенция)?Като гледам тези екскурзии струват 40-50лв.

# 1
  • Мнения: 872
От Сандански еднодневна екскурзия до Гърция струва 25 лв. даже.

# 2
  • Мнения: 120
Е вие сте ударили бингото Laughing Аз ако живеех там сигурно щях да ходя през ден   Joy

# 3
  • София
  • Мнения: 3 878
ние бяхме за 3 дни в Солун около Нова Година, наистина за шопинг е супер, имат страхотни стоки и доста добри цени за дрешки, обувки и т.н.Simple Smile
да ме пощава българското сирене, но откакто си напазарувахме гръцко не ми харесва нито едно нашенско Sad има и други много интересни неща, въобще си струва да се ходи до там Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 572
Искам да попитам запознатите дали има в Гърция Великденски намаления/ така съм чувала/ и ако има кога са?

# 5
  • Мнения: 965
Здравейте, момичета! Другият петък заминавам на 3-дневна екскурзия до Солун и живо ме интересуват цените там - на дрешки, на сувенири, обувки и т.н.

Понеже ще ходя по служебен път, пътят и престоят там са ми осигурени, но нямам представа какви парички да си взема за т.нар. "джобни". Предложения?

Много ще ви бъда благодарна, ако ми отговорите дотогава  Praynig

  bouquet

# 6
  • Мнения: 3 153
Много зависи какво ще си купуваш, но в общи линии цените са такива:
кафе/фрапе - около 3 Евро в Солун, може и 5 да е на крайбрежната
кола - 2 Евро
бира - 2-3 Евро
вечеря - около 10-15 Евро (но пак зависи къде)
За сувенирите - зависи какво тъсиш, но се започва от магнитите за хладилник, които са около 3 Евра, та до най-скъпите типични грацки сувенири по 30-40 Евро

За дрешки - зависи дали обичаш хубави марки или обикновени дрешки. Ако купуваш маркови неща цените са като у нас, няма никаква разлика, само дето там можеш да уцелиш и нещо в разпродажба на добра цена. Ако минавате към ИКЕА, точно срещу нея до един търговски център има аутлет "Шопинг аутлет" се казва, където има страхотни неща (аз лично онзи ден си купих страхотни чехли на О'Нийл за 27 Евро и разни маркови козметики за по 7-8 Евра). Иначе горещо препоръчвам ИКЕА - можеш да си купиш от белачка за картофи за 2 Евро до гардероби и спални, просто страхотно. Имаше преди няколко дни промо на спално бельо за деца и за възрастни, комплектите бяха чудесни и по 9 Евро.
Приятно изкарване ти желая, Солун е много хубав град, ако имате възможност се разходете по крайбрежието към Халкидики - прекрасно, уютно и спокойно. В момента е много лежерно там, а по заведенията е буквално без пари.

Общи условия

Активация на акаунт