Най-запомнената ви целувка

  • 2 868
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 262
В състояние ли сте да подадете някаква, поне съпътстваща, информация относно горния въпрос, без това да наруши сакралната интимност на спомена - нещо, което далеч не ми е целта да нарушавам... (въпреки надделяващото ми любопитство)

Най-малкото темата ще накара да си зададем въпроса - а имали ли сме такива...
(А да - забравих - то е въпрос на чест за всяка девойка да е имала такива целувки.)

В повечето случаи - нещо много мимоходом е станало нещо много запомнено.
Доказало ни, че тази изтъркана представа, целувката, е нещо живо...

Последна редакция: вт, 04 мар 2008, 03:02 от Sedada

# 1
  • Мнения: 1 418
Беше първата целувка от бившият ми съпруг-отзад по врата.
Изненада ме в гръб,така да се каже,но не мога да я забравя.

# 2
# 3
  • Мнения: 4 195
имам такава, но е скучно, защото не е любовна...........никога няма да забравя как брат ми ме целуна на сватбата ми.....

# 4
  • Мнения: 281
Спомням си много целувки.

Последна редакция: вт, 04 мар 2008, 09:03 от Мария Лу

# 5
  • Мнения: 2 897
Нямам ''най'',няколко са.

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 797
Първата.
На 16.
Младежът на 20 дълго ме гонеше; накрая при едно изпращане ме приклещи ("Ама закъде бързаш?") и ме целуна. Гадно, лигаво, с много слюнка и облизване на устата и бузите ми. Е те тая целувка никога няма да я забравя Laughing Освен всичко друго, ми насади трайна ненавист към близане и досега все така се потрисам от влажни целувки извън устата.

# 7
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Laughing Аз пък пазя "топъл спомен" за един въртящ се като центрофуга език.  Sick То бива бива техника, ама чак пък толкоз'. Иначе запомнящи се при мен са по-скоро беглите, нежни, като докосване целувки.

# 8
  • Мнения: 3 423
Спомням си всяка първа целувка на
мъжете, които значат нещо за мен.

# 9
  • Мнения: 46 477
Първата с мъжа ми, не се познавахме  Embarassed бяхме на купон, всички седяха по земята, ние бяхме един срещу друг и в един момент двамата се погледнахме и започнахме да се целуваме  Blush никога няма да я забравя  Heart Eyes

Помня още една  Sick въпросния човек беше много свествен, положих големи усилия, 2 пъти късах и се връщах, но имаше толкова дълъг и мокър език, че ми се повръщаше само при мисълта за целувките му  Tired Sick

# 10
  • Мнения: 2 161
Помня няколко първи целувки.Най-интересни са тези,които си остават само на ниво целувки.

# 11
  • Мнения: 17 546
Помня още няколко целувки, освен първата. Смешното е, че първата си е първа и незабравима по принцип, но от една друга ми прилоша, а следващата запомнена... е няма такава целувка! При нея се изпарявах, политах, завиваше ми се свят и получавах оргазъм Embarassed Embarassed

# 12
  • Мнения: 6 029
Помня една... много ясно я помня.
В автобуса с непознат младеж. Нищо не си казахме. Целувка, която беше точно с нужното количество слюнка, без облизвания т.н. И аз като Бу мразя да ме лигавят Sick
Той си слезе на спирката, аз продължих към училище. Никога повече не го видях.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 176
Запомнила съм не една.
Всичките са били с мъже, които ако мога, бих целувала и сега.

# 14
  • Мнения: 600
май първата. в 7ми клас, с едно момче, което ме харесваше от 4 клас. и аз него. беше зад махленската дискотека. притисна ме силно до себе си, беше с 20 см по-висок. много ме беше срам, защото не знаех какво да правя. предполагам, че той съвестно се беше подготвил, езикът му методично се движеше в устата ми, а аз тъпо седях и не знаех какво да правя. преди това бяхме яли семки, едно парченце се мотаеше някъде между езизи и зъби Joy мило ми става като се сетя, много носталгично, много 'пропуснато'. ужасно влюбена бях, винаги ще го помня.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт