Бременност и солариум

  • 3 984
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
съвместими ли са двете или не? четох, четох - материалите са противоречиви! някоя от вас ходила ли е на солариум по време на бременността си?

# 1
  • Мнения: 357
по препоръка на лекаря спрях солариума като забременях - не съм чела нищо по темата, просто я послушах  Peace

# 2
  • Мнения: 170
по препоръка на лекаря спрях солариума като забременях - не съм чела нищо по темата, просто я послушах  Peace

 Peace

# 3
  • Мнения: 961
По принцип солариума не е най-полезното нещо, дори когато не си бременна, а камо ли когато носиш живот в теб.
Сестра ми е химик и ми обясни веднъж как действа и как се отразява на тялото солариумът. Не мога да ти обясня, защото съм забравила вече подробностите. Знам, че не е полезно да ходиш бременна. Все няколко месеца можеш да се въздържиш, предполагам.

# 4
  • Мнения: 1 896
А моята сестра работи в соларно студио.
Казва, че никак не е препоръчително да ползваш солариум, докато си бременна или кърмиш. Незнам точното научно обяснение за причините, но и вярвам.

# 5
  • Мнения: 728
по препоръка на лекаря спрях солариума като забременях - не съм чела нищо по темата, просто я послушах  Peace
И аз така

# 6
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
НЕ  Peace

# 7
  • Мнения: 66
Не съм ходила

# 8
  • Мнения: 2 090
И аз знам че не е хубаво да се ходи на солариум,както и да се правят рентгенови снимки Naughty,заради облъчването.Всъщност не само че не е хубаво,ами направо си е забраненно  newsm34

# 9
  • Мнения: 9 814
По принцип солариума не е най-полезното нещо, дори когато не си бременна, а камо ли когато носиш живот в теб.
Сестра ми е химик и ми обясни веднъж как действа и как се отразява на тялото солариумът. Не мога да ти обясня, защото съм забравила вече подробностите. Знам, че не е полезно да ходиш бременна. Все няколко месеца можеш да се въздържиш, предполагам.

Действа почти на принципа на микровълновата най-общо казано.

# 10
  • Мнения: 1 733
По принцип солариума не е най-полезното нещо, дори когато не си бременна, а камо ли когато носиш живот в теб.
Сестра ми е химик и ми обясни веднъж как действа и как се отразява на тялото солариумът. Не мога да ти обясня, защото съм забравила вече подробностите. Знам, че не е полезно да ходиш бременна. Все няколко месеца можеш да се въздържиш, предполагам.

Действа почти на принципа на микровълновата най-общо казано.
Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 803
Спрях го от края на 3 тия месец, поради по-голямото производство на меланин, заради образуването на кожата на бебето. С напредване на бременността се появява т. нар. маска на майката, по-тъмна пигментация по кожата на лицето и потъмняването на ареолите на гърдите, което ако има излагане на слънце се увеличава и възниква опасност от рак на кожата. След като родих първото нещо , което направих освен фризьора и козметика , беше посещението на солариума и днес вкл. бях, много добре се чувствам след него и психически , заради светлината и физически , заради тургора на кожата, дори стриите ми се тушират.  Laughing Laughing Laughing

# 12
  • Мнения: 4 565
няма приворичиви мнения за това  Stop
абсолютно е недопустимо по време на бременност Naughty

# 13
  • Мнения: 367
Все пак тена може да почака  за след раждането,по-важно е това което расте в теб(за мен е така) и трябва да намалиш максимално риска за здравето му.Поне тези неща,които зависят от теб!За съжаление трябва да се лишим от някои разкрасителни процедури през този период Cry колкото и да е тъжно,но е за добро!Не рискувай-това е моя съвет!Успех  Peace
!

# 14
  • Мнения: 363
За съжаление трябва да се лишим от някои разкрасителни процедури през този период Cry колкото и да е тъжно,но е за добро!Не рискувай-това е моя съвет!Успех  Peace
!

от кои разкрасителни процедури трябва да се лишиме? би ли конкретизирала?
и не ми казвай,че не може да се постригваш и боядисваш, щото това са глупости!

Общи условия

Активация на акаунт