Кърмене и хапчета за отслабване

  • 7 767
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 138
Бих искала да ви попитам дали мога да вземам хапчета за отслабване и да продължавам да си кърмя детето.
Хапчетата които ми препоръчаха се казват ЛиДа Дайдайхуа /моля ако модератора сметне че е реклама да изтрие името на хапчетата Embarassed/.
Оказва се че с кърменето не свалям никакви килограми, а вече спешно имам нужда да сваля излишните ми килограми. Много ще съм ви благодарна ако се включите с коментар.
Не бих желала да навредя с нещо на Вики ако вземам такива средства. И понеже не съм запозната  Praynig да ми кажете.
Предварително ви благодаря.

# 1
  • Мнения: 8 242
Изобщо не мисля, че ще ти помогнат  Rolling Eyes .. както и каквито и да е други добавки, прахчета, капсулки, чайчета или кафета  Crazy
Докато енергийния баланс не стане отрицателен (да изразходваш в движение повече от приетото) .. Нищо не може да премахне с магическа пръчка мазнините..
Влез в Красива мама има подходящи неща за теб (аз съм в същото положение, Дюкан е една много добра алтернатива  Peace)..

И все пак за таз джаджа..

ОПИСАНИЕ НА ПРОДУКТА:
ЛиДаДайдайхуа е хранителна добавка създадена на базата на специално подбрани растителни екстракти.
ЛиДа е изключително ефективна и подпомага нормализирането на обмяната на веществата при наднормено тегло и бързото възстановяване на организма и телесното тегло в нормални граници.

СЪСТАВ:
Всяка капсула ЛиДа съдържа екстракти : Дайдайхуа 70 мг , семена Касия 47.6 мг , семена Джобстър 42 мг , семена Морус аустралис 36.4 мг.;помощни вещества :нишесте.

СЪДЪРЖАНИЕ:
Една кутия ЛиДа съдържа 30 капсули по 350 мг разделени в 5 блистера по 6 капсули в блистер.

НАЧИН НА УПОТРЕБА:
1 капсула на ден , сутрин преди или след хранене.

СЪХРАНЕНИЕ:
Съхранява се на стайна температура на сухо и тъмно място,недостъпно за деца.

ВНИМАНИЕ!:
ЛиДа не е подходяща за употреба от деца до 16 годишна възраст и възрастни над 65 годишна възраст,бременни жени,хора със сърдечно-съдови заболявания.Да не се превишава препоръчаната дневна доза .Продуктът не може да замести разнообразното хранене.Не е лекарство.


Не казват нищо за кърмене, но едва ли са правиил някакви тестове  Laughing .. Щом не го препоръчват за бременни, не бих го пила..

# 2
  • Мнения: 1 138
duhi_puhi много ти благодаря за отговора Hug
Пробвах веднъж с Дюкян, свалих около 3 килограма и след това застой  Confused
преди седмица пак я започнах но нищо Rolling Eyes
дебела съм си и това е Embarassed

# 3
  • Мнения: 8 242
Стига бе душата.. дай да измислим нещо Simple Smile
Няма такова дебела съм и тва е Wink
И аз съм .. ама понякога не съм  Mr. Green .. само дето като сваля 15-20 кила.. мнооооого лошо пак си ги качвам зимата  Close
Пиша на лични  Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 4 555
Спортувай, не се трови с хапчета.

Ако си качила много килограми (10, 20 и нагоре), направи си хормонално изследване, много често то е причината да не могат да се свалят килограмите, а жените се измъчват с диети и постигат само йо-йо ефект, който им съсипва организма.

# 5
Мили дами, добавката е наистина изключителна, но категорично е збранена за бременни и майки, които кърмят децата си.  Когато за първи път разбрах за тази добавка седнах и прочетох всико подробно. Набавих си подробно описание на продукта, скема за изчисляване на Индекса на телесната маса и в зависимост от това, как да се приема добавката. Но на всякъде се споменаваше, че по никакъв начин не трябва  да се приема от бремени и кърмачки. Но след като спрях да кърмя втората си дъщеря опитах добавката и бях наистина очарована. Започнах да се храня по-здравословно. Свързах се с приятел, който ги разпространява по-ефтино от аптеките и сега взимам от него и на други приятелки, които се нуждаят от малко или повече коригиране на теглото. Затова изчакайте докато бебчетата поотраснат и спете да ги храните и може да пробвате добавката ЛиДа. Ако искате повече информация, може да ми пишете на ел.поща.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Цитат
Бих искала да ви попитам дали мога да вземам хапчета за отслабване и да продължавам да си кърмя детето.


В никакъв случай не бих те съветвала да вземаш,каквито и да е медикаменти от този род, докато кърмиш!
Отслабването ще дойде постепенно. Пък и аз пробвах няколко подобни и нямаше никакъв ефект!

# 7
  • Мнения: 358
Горещо ви моля да внимавате с Лида.Не мисля,че истинската съставка е обявена в съдържанието-
http://pharmabg.freeforums.org/topic-t568.html

# 8
  • Мнения: 11 003
Докато съм бременна или кърмя не бих пила никакви хапчета и препарати за отслабване, колкото и безобидни да изглеждат, но това си е мое мнение.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 267
Докато съм бременна или кърмя не бих пила никакви хапчета и препарати за отслабване, колкото и безобидни да изглеждат, но това си е мое мнение.

На абсолютно същото мнение съм.  Не бих рискувала с тези хапчета.

Сега се мъча и аз да сваля килцата, пробвам с Дюкан. Малко бавничко ми върви, но поне е нещо. А и ограничих сладкото, което е много важно за мен  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 256
ммм, доколкото ми препоръчаха докторите, не е препоръчителна рязката загуба на тегло по време на кърмене, защото се отделят токсини, които преминават в кърмата. На някои майки, които теглото заплашва здравето, е позволено да свалят по 1 паунд на седмица, или 450 гр.
Вие решавате.

# 11
  • Мнения: 835
И аз съм в същото положение.Напълно ти съчувствам!

Имам да свалям около 16гк.От миналата седмица почнах нещо като "подобрена" Японската диета.Тя обаче е много драстична, затова не се придържам строго към нея,  имаше ефект - свалих 4кг.Сега съм малко почивка и пак почвам.
Не бих те посъветвала да кърмиш и да пиеш някакви л-ва, които няма как да не преминат в кърмата.Всичко което приемаш се отделя и чрез кърмата.
Пробвай диета, и успех!  bouquet

# 12
  • Мнения: 391
Аз пробвах таблетките на Мустела за след раждане; на които пише че са съвместими с кърменето. Вътре има витамини в определена дозировка, една кутийка е за 2 месеца.Но само не се храните целесъобразно (има ли такава дума??) няма ефект. А и иначе и при мен нямаше и спрях с експериментите. А и предпочитам витамините от плодовете и зеленчуците.

# 13
Здравейте,някой пил лие Лида за отслабване

# 14
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Не бих рискувала да пия хапчета и да кърмя бебето си.

Общи условия

Активация на акаунт