Съвет за избор на козметика за бременни.

  • 14 442
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Здравейте, интересува ме каква козметика бихте ми препоръчали за лице и тяло и  против стриите на корема. До сега не съм използвала такъв тип козметика и ми е много трудно да избера. Чувала съм, че на Мустела и Лирак са добри но не съм ги ползвала и незнам дали е така, но моля да ми дадете съвет от вашия опит за да избера най-подходиящата за бременни козметика. Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 1 477
На Мустела наистина са добри.Докато бях бременна ползвах на Нивеа(стягащия лосион).Пробвала съм и на Дева(против стрии),но нямаше особен ефект.

# 2
  • Мнения: 3 695
На Виши или на Мустела.  Peace

# 3
  • Мнения: 1 237
На Икаров масло против стрии,нямам нито една.

# 4
  • Мнения: 2 090
За всеки е различно,зависи колко е еластична кожата.Във всички случаи е добре да се хидратира повече през бременноста.Аз ползвах едно масажно масло на ''Икаров",и един крем п/в стрии на ''Кокона".Нямам никакви стрии,но не е гаранция че само кремовете са помогнали.Все пак това е което аз ползвах,и ми харесваше Wink Wink Wink

# 5
  • Мнения: 104
През първата си бременност ползвах крем против стрии на Виши и нямам нито една стрия. Сега съм за втори път бременна и ползвам Мама Донна на Чико за корем и гърди.За сега съм отново доволна. preggo

# 6
  • София
  • Мнения: 4 587
Аз се мажех с някакви обикновени масажни кремове, които бяха доста мазни. Не помня обаче марката, но не бяха специално за бременни. Ако не се лъжа, бяха с какао или нещо подобно.Rolling Eyes Нямам стрии.

# 7
  • Мнения: 55
И според мен зависи колко е еластична кожата! Първата бременност, се мажех с крем Дева проти встрии, който е доста мазен, нямам никакви стрии, но не съм убедена че само той ми е помогнал! Сега отново се мажа с него! Пък да видим! Wink

# 8
  • Мнения: 137
Ако ти е дадено да се нацепиш, с каквото и да се мажеш няма да помогне. Тъканите се разкъсват на много по-дълбоко ниво, до което не достигат кремовете.

# 9
  • Мнения: 54
Mustela !!!  Сутрин и вечер !!!    jumpuu

# 10
  • София
  • Мнения: 928
Мустела  Peace

# 11
  • Мнения: 4 784
За всеки човек е различно това дали ще има ефект или не. Аз лично си имам стрии много преди да забременея. Винаги и преди бременността ми съм се мазала с какви ли не мазила. През бременността, а и след това, ползвах на Авент и на Мустела. И двете са хубави.

# 12
  • Мнения: 741
Мазах с Мустела сутрин и вечер и нямам нито една стрия,но наистина си е индивидуално

# 13
  • Мнения: 961
Дали ще ти се появят стрии зависи от еластичността на кожата, а не от козметиката.
Чувала съм, че маслото против стрии на Икаров е много добро.
Аз самата ползвам мас засега и съм много доволна - до момента нямам нито една стрия.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ако ти е дадено да се нацепиш, с каквото и да се мажеш няма да помогне. Тъканите се разкъсват на много по-дълбоко ниво, до което не достигат кремовете.
Точно.През първата ми бременост се мазах с какво ли не по няколко пъти на ден.Ползвах и най- евтините и най- скъпите козметични продукти.Резултат- еми цялата съм нацепена без дупето.Корема, гърдите и бедрата ми бяха в плачевно състояние...и все още са си .Само дето стриите избеляха Confused

Общи условия

Активация на акаунт