Сълзящи очички и кашлица

  • 686
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 714
Здравейте ние сме на 9м. малко съм притеснена,от вчера започна да кашля заведох я днес на доктор,преслуша я ,видя и гърлото и каза че няма проблем и кашляла защото отделяла секрети и затова се дави .Да я сложа да спи под наклон 30градуса за да не се дави и да не се събужда.Сега забелязвам че доста киха и очетата и сълзат много усобено едното.
Имали ли сте подобен случеи,трябва ли да се притеснчвам или да се довера че всицко е наред?

# 1
  • Мнения: 673
  Според мен детето е хремаво. Сополите се стичат назад в гърлото и затова кашля. Няма страшно. Положението ако се усложни заведи детето отново на лекар.

# 2
  • Мнения: 2 714
Да наистина има хрема,днес пак сме се запътили към доктора за капки и да ни види и очичките,че много и сълзат все едно плаче.

# 3
  • Мнения: 673
  Това е от хремата. Не го мисли много.

# 4
  • Мнения: 645
Когато моят син има хрема продължително време едното оченце започва да сълзи.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Да не ти прави и конюктивит?

# 6
  • Germany
  • Мнения: 7 882
Да не ти прави и конюктивит?

И аз това си помислих. Обърнете внимание на лекарката, че сълзят и очичките!

# 7
синът ми е на 3 месеца и едното му око редовно сълзи???

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Еми това не е нормално. Уведомила ли си личната си докторка?

# 9
  • Мнения: 2 714
При нас се оказа вирусен конюктивит,вече се оправяме.Досега незнаех че конюктивита може да протича без секрети

# 10
И с бебо и с каката имах подобен проблем.Оказа се вирус който се е прехвърлил от носа към очите.      капахме тобрекс няколко дни и всичко мина.Но ти си иди на доктор.На нас ни взеха секрет от окото и тогава ни изписаха капките

Общи условия

Активация на акаунт