упражнения за стягане по време на отслабване(за вкъщи)

  • 1 426
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
здравейте. Hug
за пореден път се обръщам към вас и съм сигурна,че ще ми помогнете Grinning
имам да свалям 25-30кг.започнах с диети.но само те няма да ми свършат работа.трябва да спортувам,за да стегна поне малко тялото си.нямам на кого да оставя малкия и затова не мога да ходя на фитнес.
моля помогнете ми с упражнения,които мога да правя сама вкъщи.

благодаря  bouquet

# 1
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Записвам се да следя темата. Тъкмо си мислех и аз да пускам такава тема и си ме изпреварила.
Мен ме интересуват най-вече упражненията за коремната област,но и другите ще са ми от полза.
Успех в отслабването Hug

# 2
  • Мнения: 1 479
MOMICHETA, OT DATATA SI IZTEGLETE TURBO JAM I POCHNETE DA GO PRAVITE V KASTI! DAVA STRAHOTNI REZULTATI! SAMO TRIABVA DA STE REDOVNI! USPEH!

# 3
  • Мнения: 781
Тук в темата за Синди Крофорд момичетата са дали линк за две от програмите й с упражненията. Аз играя  Shape your body workout. Упражненията не са трудни за изпълнение, особено като свикне човек Laughing и дават страхотен резултат.

# 4
  • Мнения: 484
Здравейте, аз съм инструктор и поддържам сайт за гимнастика. В него показвам упражнения и програми за различни проблемни зони, с различни уреди или без тях. Всички програми са пригодени за изпълнение вкъщи.
Ето и линк към упражненията:
упражнения нагледно
Успех от мен Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 197
В data.bg има много упражнения.Аз лично играя пилатес и редувам с аеробика

# 6
  • София
  • Мнения: 4 052
Здравейте, аз съм инструктор и поддържам сайт за гимнастика. В него показвам упражнения и програми за различни проблемни зони, с различни уреди или без тях. Всички програми са пригодени за изпълнение вкъщи.
Ето и линк към упражненията:
упражнения нагледно
Успех от мен Simple Smile
Супер!  bouquet Мерси.

Общи условия

Активация на акаунт