Давате ли "CORIZALIA" на децата си

  • 3 171
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
Имам предвид хомеопатичните  на Байрон.Синът ми /1 год./ има хрема и доки ни изписа Мукосептонекс-капки,но вече 5 дни няма подобрение.Дайте някакава идея,утре пак ще го заведа да го прегледа и дано вече излекуваме досадните сополи smile3516

# 1
  • Мнения: 1 896
Да, давам.Стривам хапченцата на прах и ги предлагам с лъжичка.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз не давам на дъщеря си,защото действието им не ми харесва.Когато аз съм ги пила,хремата не минава по-бързо отколкото ако не ги пиех,но ден-два след като мине се започват едни ужасни отровно зелени сополи,които идват все едно от мозъка ми,толкова от дълбоко извират(извинявам се за цветистото описание).Хапченцата запечатват хремата високо в синусите и после избива гъста и много неприятна,докато се изчисти.Лекуването на една такава хрема с Коризалия при майка ми я докара със запушен синус(тя не страда от синузит),на който трябваше да правят пункция.Иначе ползвам с успех други боаронски препарати,но към Коризалия специално съм предубедена.

# 3
  • Мнения: 1 666
Да, давам и на детето и азпия когато се налага. При нас действа много добре - хремата спираточно за един ден.

# 4
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Да, давам. Много съм доволна, но ефект няма, ако се дават след няколко дена хрема. Т.е. най-добро действие има, ако се започнат съвсем в началото на хремата.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
И аз съм давала веднъж на детето, но нямаше никакъв ефект. Предполагам, че при нас стана точно както Гита Ог го описва - дадох ги късно.

# 6
  • Мнения: 506
дадох веднъж и минаха,но по-доволна останах от клеевата тинктура на другия ден нямаше и помен от хрема

# 7
  • Мнения: 46 438
Има един лаф, че хремата минава без лекарства за 1 седмица, а с лекарства за 7 дни  Mr. Green

Нищо не давам. Ако не може да спи, слагам капки, да облекчат положението и това е, сами си минават, търпение Peace

# 8
  • Мнения: 745
Нито при мен,нито при малкия са действали!

# 9
  • Мнения: 1 029
давала съм няколко пъти- ефект нулев

# 10
а колко често я давате и по колко?

боян се върна в яслата след повече от 2 месеца домашно лечение и на третия ден (днес) се събуди с течни сополи, та мисля да действам бързо...

# 11
  • Мнения: 8 999
Веднъж пробвах с дъщеря ми - голяма беля стана.
Веднъж реших да се доверя на сироп Стотал, вместо да си карам с добрите стари и изпитани лекарства - пак голяма беля стана.
Веднъж се излъгах с Осцилококцинум - слава Богу, беля не стана, но и нямаше никакъв ефект.
Заклела съм се повече да не се доверявам на хомеопатия.

# 12
  • Мнения: 9 814
Не, не давам. Нашето доки твърдо ги отрича.

# 13
ако хремата е в начален стадий -помага, но иначе не си хаби хапчетата.Моите последния път ги лекувах със сок от алое.За 2-3 дена изкараха хремата после още 2-3 дена подкашляха и така и не стигнах до доктора

# 14
какъв сок от алое? купуваш си алое и го правиш на сок или се продава готово?

хремата е от сутринта, към 16ч ще го вземат от ясла и можем да се лекуваме

Общи условия

Активация на акаунт