Има ли някой спечелил пари от интернет ?

  • 4 181
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
Споделете .........те реклами много  ,ако  някой вече си е загубил времето  разкажете за да не правим и ние тази грешка  newsm78
Благодаря  предварително Simple Smile  bouquet

# 1
  • Мнения: 6 991
Какво имаш предвид, защото се сещам няколко начина...поне.
АКо имаш предвид разните му барчета, които текат рекламки и ти уж печелиш нещо, според мен е мижи да те лажим...
Другите вече са по-сериозни и изискват много себеотдаване, като в чужбина става, но в Бг е трудно...

Последна редакция: вт, 04 мар 2008, 22:09 от Еовин

# 2
  • Мнения: 155
ще сем ти задължена ако кажеш някой вече пробван начин за действителни пари ,време имам   bouquet

# 3
  • Мнения: 6 991
Ми от реклами Wink
Но ти трябва съдържателен, разработван, много посещаван сайт/блог...Което вече е трудното и за което са нужни месеци, да не кажа години, ако е на български. А ако е на английски пък, ще имаш повече конкуренция...
Можеш да работиш като фрийлансър през интернет, щом имаш време - това би ти било по-лесно и става по-бързо като че ли, но трябва да знаеш езици и да подразбирваш нещо компютърно, я дизайн, я някакво програмиране или да можеш да пишеш...
www.getfreelancer.com
Я кажи ти какво можеш, да си помисля дали има интернет-реализация

# 4
# 5
  • Мнения: 4 651
Я кажи ти какво можеш, да си помисля дали има интернет-реализация

Ами то от така зададен въпро май е ясно, че нищо не му е ясно на човека. Може да клика и чувал, че се вадят пари от Интернет. И иска готови рецепти.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 129
Аз изкарвах пари по този начин. Но е много малко и отнема много време.
Плащахме таксата на мъжа ми за НБУ чрез парите от интернет.
Погледни този форум: www.gpfbg.com не съм чела в него от месеци. В него обсъждаха различни програми - коя плаща и коя не.
Преди да се захванеш прочети доста, за да не се запишеш някъде, където няма да ти платят, а само ще ти изгубят времето.
www.getpaidforum.com беше добър форум, в който можеше да научаваш за нови програми и възможности. Но и него не съм чела от поне половин година.
В тези програми ти плащат $5-$10 за няколко месеца. А ако почнеш работа ще ги изкарваш за няколко часа.

# 7
  • Мнения: 212
Мамма и Татти печелят пари редовно от Интернет. Даже съм чувал че с това се изхранват... Питай тях как става тая работа Simple Smile

# 8
  • Мнения: 4 585
Оф, Борка, май не за пръв път чета за тия пари.
Ами самобанни се, ще намалеят с 0.00142%

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Изкарвал съм доста, но на ръба на закона.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Мамма и Татти печелят пари редовно от Интернет. Даже съм чувал че с това се изхранват... Питай тях как става тая работа Simple Smile
Веднага отговарям:
Спретни си некомерсиален информационен сайт.
Отвори си интернет магазин.
Копай едни 10 години за да оцелееш.
Има и други начини:
Спретни двумилионния сайт звучащ чудесно и предлагащ чудеса срещу ... примерно 10 кинта регистрационна такса. Вземи си бронирани гащи.Поздрави после съвестта си.
Изрови фрийленсър територията и намери нещо минимално лъжливо. Тествай.
Помисли, че и да не си ти, все някой, някъде е открил топлата вода.
Заключвам тук.

Общи условия

Активация на акаунт