Как правите кардио тренировката?

  • 743
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 068
Как правите кардио тренировката с цел сваляне на килограми?
Питам защото останах с впечатление че всеки я прави различно  Rolling Eyes

аз тренирам на кростенажора
по 30-40 минути  6 дни в седмицата
на 2 и 3 степен с 19-20 км
с пулс до 180  Wink

http://www.bb-team.org/articles/1445/

# 1
  • Мнения: 4 678
Има много изписано тук. Peace
Малко я правят правилно ooooh!
Но всеки е спец  bouquet
Аз съвет не искам да давам,защото моите кардио са малко по-брутални, като времетраене и натоварване:sick:

# 2
  • Мнения: 341
аз карам всеки ден велоаргометър,по 40 мин,със скорост 35км.Какво ще кажете дали ще отслабна или и аз не тренирам правилно.

# 3
  • Мнения: 4 678
аз карам всеки ден велоаргометър,по 40 мин,със скорост 35км.Какво ще кажете дали ще отслабна или и аз не тренирам правилно.

Много добре,ще кажем Peace
Но ако качиш на 38км/ч-още по-добре Wink

# 4
  • Мнения: 116
На мен ми допадна повече интервалното, иначе ме наляга скука. Друг е въпроса колко правилно въртя педалите.  Embarassed  Въртя 2-3 мин с 43 км/ч и после 1 мин с 27 км/ч и така 20 мин. Поци, много ли са ми малки интервалите? 

# 5
  • Мнения: 2 068
как успявате да въртите с над 35 км  newsm78 това са около 72 оборота ......аз не мога ще взема да полетя   Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 424
Аз тренирам на кростренажор 6 пъти в седмицата. Карам на 1-ва степен по 30-40 мин със скорост 22-24км   Peace   

# 7
  • Мнения: 348
В зависимост от желаните резултати ритъмът трябва да е различен. Максималният сърдечен ритъм е 220-годините, на които сте в момента. За отслабване се препоръчва да се извършва упражнението на 60-70% от максималния капацитет в продължение на 45 минути най-малко три пъти седмично. Не трябва да се пада под 30 минути на тренировка, защото до този момент се горят въглехидрати и захари, а мазнините започват да се топят едва след 30тата минута. Един час след тренировка не трябва да се приема храна защото горенето на мазнините продължава. Аз правя 4 пъти седмично по 45 минути с 140 пулс. Лишавам се основно от сладко и хляб, но събота и неделя  Whistling  Embarassed - резултатите са невероятни.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 458
Аз ходя 3 пъти седмично на степ айробика.Не знам дали е правилно,но просто друго време нямам.Поци какво щте кажеш по въпроса?

# 9
  • Мнения: 341
как успявате да въртите с над 35 км  newsm78 това са около 72 оборота ......аз не мога ще взема да полетя   Mr. Green
Ами аз карам на 2 степен,велото издържа се ,но и аз се озорвам.Днес даже ги качих межди 36-38км,по препоръка на Поци.Карам от една седмица,обаче ме притеснява ,че в началото нямах никаква мускулна треска,май нещо не правя както трябва.Може би защото всеки ден ходя на разходка с количкита и съм свикнала.

Общи условия

Активация на акаунт