Много се пише за различни инциденти,всички се жалваме от подлезите и липсата на тротоари.Но вчера станах за пореден път свидетел на нехайното отношение на повечето пешеходци,който тръгват да пресичат където и както им скимне,с идеята,че са безсмъртни явно...Та значи една баба,видя че идва рейса и така се втурна към него!!!Влачеше внучето за ръката все едно е чанта!А аз виждам,че отгоре идват коли!На косъм се размина детето!Направо побелях от ужас!След няма и 2 минути една жена буквално сама щеше да се пъхне под трамвая и имаше наглостта да вика по адрес на ватманката,която видях как си плюе в пазвата!И почти веднага след това-пак баба с внуче-бута количката и минава на червено,свирят спирачки,а бабата кълне!И си мисля-моето постоянно му обяснявам как се движи само по тротоара/ако там няма място-след внимателно оглеждане от къде идват коли/,че се пресича само и единствено на зелен сфетофар/или пешеходна/пак след внимателно оглеждане на ситуацията/Нищо че е малка и не разбира-да и се набие хубаво в главицата!
Извинявам се за повторения постинг-изразеното ми възмущение съвпада с темата на Мамма,но толкова се бях ядосала... ooooh! .Моля модераторите да го изтрият...