Термобоксове за пюрета и шишета

  • 2 916
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 623
Мами, с идването на топлото време ми се иска да сме цял ден в парка и съответно да обядваме там.
Посъветвайте ме кои термокутии са добри и въобще може ли да се запази топло пюрето от сутринта до обяд (особено тези с месо )?
10x  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 10 825
По мои наблюдения повече от час-два не може да задържиш топлината в термобокса.
Но пък винаги можеш да помолиш в някое заведение да ти притоплят бурканчето. Никой няма да ти откаже.

# 2
  • Мнения: 745
Ако пюрето е купено и съответно неотворено няма нужда от термобокс.Взимам го,ако ще се храним скоро след излизане,защото не са много ефективни при запазване на топлината.Термоса е друга работа!

# 3
  • Мнения: 491
Аз използвам термочанта на Авент,и ми върши добра работа за около 3 часа пюрето е все още топло.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 011
Какъвто и термобокс да си купиш - гледай вътре да е с пластмаса, не само със стериопор /така ли се пише тази дума?/, защото пластмасата се почиства много лесно. Със сигурност държи топло 2-3 часа.

# 5
  • Мнения: 724
При положение че времето ще стане досатъчно топло мисля че за пюрета няма да имаш нужда от термо бокс.Аз ползвам чантата на Авен и съм изключително доволна.

# 6
  • Мнения: 623
Мерси за бързите отговори Hug Hug Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 5 693
Аз имам термобокс на Канпол  и съм много довола а и е хубав за това,че влизати бурканчетата от детска кухня Peace

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
с идването на топлото време ми се иска да сме цял ден в парка и съответно да обядваме там.

 За какво ти е термобокс при топло време?!Бебетата предпочитата храна на стайна температура, а не подгрята.

 Имам термобокс на Авент, ползвах го само един път.Но си вземи някаква марка(на Авент само цената му е различна от другите термобоксове, не си заслужава), може да ти се наложи да го ползваш.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 817
По мои наблюдения повече от час-два не може да задържиш топлината в термобокса.
Но пък винаги можеш да помолиш в някое заведение да ти притоплят бурканчето. Никой няма да ти откаже.

 Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 10 825

 За какво ти е термобокс при топло време?!Бебетата предпочитата храна на стайна температура, а не подгрята.

Биляна, зависи от детето. Синът ми от бебе се мръщи на храна със стайна температура. Иска все да му е топла.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 011
Права е Чарита, и моят син яде само топла храна.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 693
Ние дори и плодото пюре си го искаме топло!
Днес му дадох с стайна температура и не го искаше Crazy

# 13
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Знам ли, всеки сам решава.Чела съм в доста книги за храната на стайна температура, педиатърката също каза да не я топля.По тази логика и затоплена вода ли давате?Аз се радвам, че детето ми не е научено да консумира топли храни.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 011
Е, това наистина е много индивидуално и всеки си решава.  Peace
В нашето семейство студена храна /готвено/ не се консумира, съответно и на детето храната винаги е топла. Водата не я затоплям - на стайна Т я давам.

Общи условия

Активация на акаунт