Отговори
  • Мнения: 91
Правена е в клиниката на д-р Владимиров след 5 дена въздържание и без алкохол и цигари.
обем на еак.-4.2мл.
PH-7.2
цвят-нормален
концентр.на сперм.-17,33млн.
общ бр.на сперм.72,78млн.
обща подвижност на сперм.43%
сперм.с нормокинеза 32%
сперм.с хипокинеза 11%
сперм.с акинеза- 57%
бр.нормокинетични сперм.-5545600
общ бр.нормокинет.сперм.-23291200
аглутинация на сперм.-не
агрегация на сперм.-не
По крюгер.
Сперм.с нормална морфология-7%
Сперм.с отклонения в морф.-93%
Тератозооспермия индекс-1,2
Заключение-Олигоостенорооспермия

Момичета как ви се струват тези резултати и ако не са добри какъв е пътя по нататък.
Благодаря ви предварително.
 

# 1
  • Мнения: 143
Не съм много сигурна но най вероятно има проблем с ,,Сперм.с нормална морфология-7%,,
При мъжа ми е 95% а то трябва да е над 90%

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Сперм.с нормална морфология-7%
Сперм.с отклонения в морф.-93%

Това не ми харесва. Според мен означава че с нормална форма са само 7% от 100, останалите 93% са деформирани Sad
Дано не съм права и се включат Лали или Стеф, да ти помогнат.
Прочети в проблемно или в зачатие.
 Praynig

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Подвижността е намалена  и морфологията не е добре; предполагам д-р Владимиров ви е насочил към консултация с андролог Thinking Морфологията по Крюгер трябва да е над 14%.
Na Venci Momi4eto, няма такава морфология 95%, нито е вярно, че трябва да е над 90 Stop Вашата спермограма не е правена в клиника по стерилитет и не е достоверна Naughty

Последна редакция: ср, 05 мар 2008, 17:02 от Goldie

# 4
  • Мнения: 143
НЕ ЗНАМ КАКВО МИ КАЗВАШ ТИ, НО ИЗСЛЕДВАНЕТО ГО ЗАНЕСОХ И НА ДРУГ ДОКТОР И ТОЙ СЪЩО МИ КАЗА ЧЕ Е МНОГО ДОБРА СПЕРМОГРАМАТА!

# 5
  • Мнения: 3 453
НЕ ЗНАМ КАКВО МИ КАЗВАШ ТИ, НО ИЗСЛЕДВАНЕТО ГО ЗАНЕСОХ И НА ДРУГ ДОКТОР И ТОЙ СЪЩО МИ КАЗА ЧЕ Е МНОГО ДОБРА СПЕРМОГРАМАТА!

Голди е права, послушай я! Къде е правена спермограмата? Няма мъж, който да има 95% нормална морфология! Такава и Супермен няма! Не си заравяй главата в пясъка! Виждала съм спермограми с такава морфология и след съвет хората са правили втора спермограма в клиника по стерилитет. Да ти кажа доста се различават! Confused
 Айде сега кажи, че е правена в Цибалаб и директно ще ти кажа, че не е реална спермограмата! От там бълват такива "перфектни спермограми" и приспиват вниманието на хората! Confused
На кой доктор я занесе? На кварталния си гинеколог ли? Извинявай за резкия тон, но те моля да помислиш и за ваше добро да повторите спермограмата! Успех! Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Na Venci Momi4eto, не знам защо ми крещиш, по-добре се опитай да вникнеш в това, което ти казват хората минали по този път Peace Да кажеш, че морфологията трябва да е над 90% е абсурдно. Ние сме от хората, които е визирала Хоуп. Имаме спермограма в обикновена лаборатория и такава, правена в клиника по стерилитет. Разликата в морфологията, а и в доста от другите показатели беше  фрапираща. И аз ще попитам какъв лекар я разчете Thinking  Защото и моята гинеколожка след първата спермограма каза, че 96% морфология си е в нормата ooooh!, а в първата клиника по стерилитет, която посетихме хората се хванаха за главата. Не си губете времето и парите в клиники и лаборатории, които хал хабер си нямат от спермограми и стерилитет!

# 7
  • Мнения: 2 270
Послушай Голди и Хоуп Peace
Късмет Hug

# 8
  • Мнения: 91
Снощи като разговаряхме с моя съпруг се сетихме ,че 3 дена преди спермограмата той ходи на сауна по два пъти на ден, и аз започвам да си мисля ,че това беше голяма грешка.Да сте чували ,че това може да е причина за лоша морфология?

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Знам, че горещите вани и сауната не са препоръчителни, обаче доколко могат да повлияят морфологията не знам newsm78 Все пак какво каза Владимиров, насочи ли ви към андролог?

# 10
  • Мнения: 1 209
Къде правихте спермограмата?

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 362
Вери пише при Владимиров

# 12
  • Мнения: 1 209
Вери пише при Владимиров

упс извинете...  smile3506 голям съм заплес.

Направете консултацията на мъжа ти с андролог, аз съм ЗА Кацаров!!!

Успех...

# 13
  • Мнения: 91
Мислим на 17-ти да направим още една спермограма при Владимиров и с нея при Кацаров.Ние сме от Стара Загора, ако някай знае добра клиника и андролог в Пловдив моля препоръчайте ни ,че София ни се вижда доста далеч.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
И аз съм от Стара Загора. Ходихме в Пловдив при д-р Даскалова.

Общи условия

Активация на акаунт