течност зад матката

  • 13 485
  • 7
  •   1
Отговори
  • на село
  • Мнения: 287
Интересувам се някой знае ли причини и проблеми свързани с течност зад матката? Аз намерих информация ,че се появява след овулация но при мен не е така , а лекарят ми нищо не ми обясни.

# 1
  • Мнения: 7 716
Никакъв проблем.

# 2
  • Мнения: 2 259
3 гидини си отглеждам течност в малкия таз/зад матката/ Laughing.
От начало много ме притесняваше.
За мен ми обясниха ,че имам кухина в която се сабира течност в следствие от операции/кухината де/.
Дори и да се пунктира течността,пак ще се появи след овулация.  Възпалителните процеси образуват сраствания ,а сраствания също се образуват кухини.Незнам дали ме разбра.
От мен това като отговор! Hug

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 887
При мен беше един от признаците на извънматочна бременност  Rolling Eyes.

# 4
  • Мнения: 65
Течност може да се появи при овулация-оскъдно количество,при възп. процеси,при извънматочна бременност-тогава течността е кръв,при руптура на киста.Зависи какъв проблем имаш

# 5
  • Мнения: 158
Аз днес отидох на лекар след положителен тест и също док. видя такава течност. Тя също каза че може да е признак на извънматочна бременност, но понеже още ми е много рано само 2 дни след закъснението, каза че трябва да изчакаме още една седмица и тогава ще има повече яснота.
Сега естественно съм много притесенена и една седмица сигурно ще мине като вечност.
Искам да попитамщом това е един от признаците за извънматочна бременност кои са другите?

# 6
  • Мнения: 65
Ако има кървене от извънматочна бременност,трябва да се е разстроила-да има кървене в корема-макар и оскъдно да е ще имаш болки в корема,при прегледа ще има болка,ще се опипва формация.Ако нямаш тези притеснителни признаци-най вероятно си много рано отишла на УЗ и още не се вижда сака в матката от една нормална бременност.На два дни закъъснение много малко вероятно е да се види сака в матката,изчакай още 6-7 дни.

# 7
  • Мнения: 158
Първо четит осми март на всички!
Нямам никакви болки тя може би за това на няколко пъти ме попита така боли ли те, но и при прегледа не усетих нищо,
дано всичко да е наред!!!
Аз за всеки случей си направих днес Бета ЧХГ  и в понеделник пак ще отида, за повторен тест да видим какъв ще е резултата. Може да е рано ама все пак страх лозе пази ами ако ще е извънматочна поне да я хванем в по ранен стадий... много ме е страх

Общи условия

Активация на акаунт