Ден за траур и телевизиите

  • 1 287
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Гледам малко телевизия сега и какво да видя.
бТВ са си отменили забавните предавания (като "Това го знае всяко хлапе") спазвайки благоприличието в деня на траур.
Обаче тия простаци от Нова Телевизия  #Cussing out - най-безсрамно пуснаха оня малоумник от "Сделка или не" Румен май се казваше. И то като преди това в предаването на другия простак Милен Цветков една госпожа му каза "Абе Милене ти като толкова искаше да има траур на 3 март и да няма тържества защо тая вашата скапана телевизия продължава да пуска забавни предавания дори в деня за траур" И Милен Цветков млъкна като насран задник и нищо не можа да каже.
Баси и простаците са тия от Нова... В деня на траур на ни развеселяват с оня нещастник Румен и супер просташкото шоу "Сделка или не"

# 1
  • Мнения: 2 310
И на мен ми направи впечетление.
Не им прави чест!

# 2
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Да, и аз се чудя. Иначе са отменили Господари на ефира, ама Румен се счупи от песни и танци(знам, че е запис, ама от НОВА трябваше да се сетят)

И друго-БТВ не пуснаха шоутата си, обаче по Фокс Лайф си пуснаха повторението на МА......, нали са едно с БТВ..... newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 5 828
И на мен ми направи впечатление.
Стани богат също го имаше.

# 4
  • Мнения: 502
И БНТ се съобразиха с траура.

# 5
  • Мнения: 2 865
И аз се възмущавах вчера - все пак това е третата НАЦИОНАЛНА телевизия. От сутринта до вечерта излъчваха забавни предавания и една черна лентичка не сложиха даже.
Жалко че не съм гледала това с Милен Цв. много добре са му го казали.

Фокс лаиф не съм гледала но поне не са нац. телевизия. ТВ2 са частна, но не излъчваха някой предавания.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 105
Ами те продуцентските къщи, които правят предаванията, може да са си настоявали за излъчване. Нова едва ли са много виновни. Така си мисля аз, де!

# 7
  • Мнения: 230
Гледам малко телевизия сега и какво да видя.
бТВ са си отменили забавните предавания (като "Това го знае всяко хлапе") спазвайки благоприличието в деня на траур.
Обаче тия простаци от Нова Телевизия  #Cussing out - най-безсрамно пуснаха оня малоумник от "Сделка или не" Румен май се казваше. И то като преди това в предаването на другия простак Милен Цветков една госпожа му каза "Абе Милене ти като толкова искаше да има траур на 3 март и да няма тържества защо тая вашата скапана телевизия продължава да пуска забавни предавания дори в деня за траур" И Милен Цветков млъкна като насран задник и нищо не можа да каже. Баси и простаците са тия от Нова... В деня на траур на ни развеселяват с оня нещастник Румен и супер просташкото шоу "Сделка или не"

Е, и? Като кажат на Милен, освен че изливат злоба, какво друго постигат? Какво общо има Милен Цветков с програмната схема ?
Едва ли човекът е гледал, така както е описано тук. Допускам, че се е чудел на акъла на обаждащата се...

Иначе и на мен ми направи впечатление, че Нова беше най неадекватна в траурния ден.
В тежките моменти много проличава, че ни липсва култура. По повод трагичния случай имаше доста издънки. Едната, за която се сещам веднага е, как докато на телефона беше някакъв отговорен другар, през цялото време на екран в ляво стоеше негова снимка, ухилен до уши, а в дясно имаше фотос на зловещия опожарен влак....

# 8
  • Мнения: 1 032
Ами те продуцентските къщи, които правят предаванията, може да са си настоявали за излъчване. Нова едва ли са много виновни. Така си мисля аз, де!

Преди години в Италия имаше национален траур за загинали войници в Ирак. Тогава някои от италианските телевизии не пускаха и реклами.

# 9
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
Темата е стара, но аз също се възмутих.
Нова ТВ напоследък мн ме разочарова.Ако не бяха крими сериалите след 22:30ч не бих гледала.

Общи условия

Активация на акаунт