малко помощ за изследвания

  • 616
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
направих си изледвания за прогестерон,резултата е готов,но някой ако може да ми обясни подробно за стойностите,кои са нормалните .Понеж два пъти вече в 3-тия месец се разкъсва плацентата и не мога да износя бебето .може ли в това да е причината , нивото на прогестерона ? мерси предварително !             
http://img181.imageshack.us/img181/5948/picture1nx8.jpg

Последна редакция: ср, 05 мар 2008, 19:42 от kushi-sa4

# 1
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Съжалявам за неуспешните бременности.  Sad

На кой ден от цикъла е правено изследването? И на кой ден след овулация?
При бременностите приемала ли си прогестеронови препарати?
Какво точно имаш предвид под "разкъсване на плацентата", може би отлепяне на плодния сак и кървене?

Ако не си правила още генетични и имунологични изследвания, ти препоръчвам да направиш.

# 2
  • Мнения: 7 716
На кой ден от цикъла е правено изследването? Съжалявам за бременностите. Cry
Изследвай се за вируси и бактерии. Имунологични - също.

# 3
  • Мнения: 4 324
Гледам в самото изследване има дадени референтни стойности и за съжаление твоят резултат не влиза в тях. Много е нисък прогестерона, но все пак е важно на кой ден след овулация си го изследвала?
При досигашните ти бременности не назначаваха ли някакъв прогестеронов препарат?
Много съжалявам за загубите ти Sad Ужасно е.

# 4
  • Мнения: 740
Горе на листа пише, че изследването е правено на 20-ти ден и за за жалост наистина е доста нисък прогестерона.
Съжалявам за загубите ти  Hug

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 384
здравей,kushi-sa4!

съжалявам,че така се е получило с бременностите ти!
виждам,че си от бургас и е хубаво да смениш лабораторията!лично аз имам съмнения към всички лаборатории "ЛИНА"
кой лекар посещаваш в бургас и ако имаш възможност се обърни към някой специалист по репродуктивна медицина ,защото такива в бургас липсват!

успех ! Hug

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 384
сега забелязах от изследването,че посещаваш В.Факалиева-- Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт