Борд за количка за по-голямо дете

  • 1 373
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 045
Интересува ме откъде мога да си купя или поръчам  Rolling Eyes Аз не успях да открия никъде и се надявам вие да знаете , че вече ми е много нужен  Praynig

# 1
  • Мнения: 2 663
ebay, mothercare - ако го внасят в БГ

# 2
  • София
  • Мнения: 1 845
Има два вида борда-Бъги борд и Кидди Борд.
http://www.erwinmueller.de/eshop/produkt_ansicht_suche_detail.ph … 0m0w0%7C%7C&#-това може да си го полъчаш чрез Кондербут-тук често се правят поръчки оттам.
Иначе в Премаман има едно от дветете ,но не мога да се сетя кое точно.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 845
В Мадърсеър също го имат на каталог, но не винаги се навиват да го доставят-аз ги питах, те питаха и накрая се оказа ,че няма да го внасат-преди е1 година.*

# 4
  • Мнения: 2 663
Да бе  ooooh! В последния каталог на Премама има тези двете

Последна редакция: ср, 05 мар 2008, 21:20 от konstans

# 5
  • Мнения: 1 045
Това верно ли струва 140 лева  Rolling Eyes

# 6
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Това верно ли струва 140 лева  Rolling Eyes
Кое от двете?
Защото приспособлението отстрани на количката го гледах в чужди сайтове за 80лири (значи 240лв)...

# 7
  • София
  • Мнения: 1 845
Момичета, извинете ми за неграмотните писаници по-нагоре-писах с двете деци в скута. Embarassed
Според мен точно около 110-150 лв е дъската в Премаман.
А "столчето за второто дете" не ми се вярва да е по-малко от 100-150 евро. Преди съм разглеждала английски сайтове за нещо подобно и там някъде бяха цените.

А някой питал ги ги е в Премаман колко струва нещото на първата картинка?

# 8
  • Мнения: 1 045
Това верно ли струва 140 лева  Rolling Eyes
Кое от двете?
Защото приспособлението отстрани на количката го гледах в чужди сайтове за 80лири (значи 240лв)...

Ами питах за дъската с двете колеленца  Crazy Това първото не бих го купила за нищо на света  hahaha  Днес ще отида до Премаман да ги питам дали го внасят и за колко време все пак ... Но ще погледна и бордовете на Бугабу , че преди малко се сетих че имат вече магазин  Peace

# 9
  • Мнения: 175
Ако някой ще поръчва борд,искам и аз да се включа.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 845
За борда-понякога искачат в оказионите-имало е и в Света Троица и в този на Захарий Круша.
Но рядко.
Все пак може да звъннете и да ги питате дали имат в момента.

# 11
  • Мнения: 175
За борда-понякога искачат в оказионите-имало е и в Света Троица и в този на Захарий Круша.
Но рядко.
Все пак може да звъннете и да ги питате дали имат в момента.
Къде е точно това?Телефон? Praynig

# 12
  • София
  • Мнения: 1 845
Оказион за бебешки и детски стоки и дрехи за бременни
Колички, столчета, кошници, музикални играчки, запазени детски дрешки и дрехи за бременни.
кв. "Света Троица", ул. "Цар Симеон" бл.313
тел. 02/929 77 28, GSM 0888 34 55 51
E-mail  mariapetrowa@yahoo.com


Скрити съкровища
Оказион за колички, стерилизатори, столчета за кола, за хранене, кошарки, проходилки, сгъваеми креватчета
ул.Зах.Круша 2-10, срещу Военна болница 
тел. 0898455846

Копирала съм ги от закованата тема за координатите на магазинете в подфорум На пазар.
Мисля ,че и други оказиони има там.
Успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт