До колко месеца може да се дава Фризовом?

  • 1 449
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 845
Ами ние акаме само благодарение на него. Една доза дневно, другото е пюренца и кърма. Но се чудя 2 неща:
  Confused:  до каква възраст мога да го давам-например има млека, които са след 6 месеца, частично адаптирани и други подобни. Та той подходящ ли е и за нашата възраст.
 Confused: трябва ли да има някаква почивка.Ние го приемаме почти ежедневно по 1 доза от 2 месеца.

Благодаря за отговорите на малко доста "босите" ми въпроси.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 356
И аз това се чудех, на нас педиатърката ни каза, че можем да го даваме и след 6 месеца смесено с Фризомел (ние сега го месим с Фризолак на всяко ядене).

# 2
  • Мнения: X
Ния беше от 2-рия до 6-ия месец само на Фризовм, не съм го смесвала с нищо друго. На опаковката му пише, че може да се ползва, докато детето има нужда, но все пак е диетична храна и не засища добре.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Моята дъщеря пиеше Фризовом до годинка. Кърмих я почти до 6тия месец, след това опитахме де що мляко имаше на пазара и стигнахме до Фризовом-а. Само него не повръщаше. Само, че тя е захранена по стар български обичай #Silly  та млякото не и беше основно ядене последните 3-4 месеца, само вечер.
След това започна да пие обикновено кисело и по малко прясно мляко.

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз го давах, докато Нели стана на 6 месеца. След това Фризомел

Общи условия

Активация на акаунт