д-р Генов гинеколог

  • 8 088
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 211
Какви са ви впечатленията от д-р Генов в Панацея ? Добър ли е

# 1
  • София
  • Мнения: 2 296
Няма да се впускам в подробности,само ще ти препоръчам да се консултираш и с друг лекар,ако Генов
ти назначава скъпо изследване или манипулация,и много да внимаваш,той за мен е бизнесмен, а не лекар.
Това е моето мнение,защото преди да забременея преди 5 години се беше засилил
да ми прави абразио,аз имах хормонални проблеми и поликистозни яйчници.
Защото щеше да ми вземе 1000 лева за това.
Ох,спирам,че като се сещам за това,побеснявам!

# 2
  • Мнения: 2 673
Ако е същия Генов, който работи\работел е\ в Тина Киркова, и има наблизо в един панелен блок кабинет - за мен е голям мошеник. Така ме надруса с хормони, че ми разказа играта...Предлага хормонални препарати за продажба в кабинета си..\на мен Утрогестан\ за безбожни цени..Да не говорим, че ме прегледа цивилен по ризка...

# 3
  • София
  • Мнения: 211
защото аз от две години си ходя при него и бях мноог доволна , но имам те4ение и той ми предписа някакви лекарства от които не ми минава и сега каза да ги повторя Ако може да ми препоръ4ате някой друг гинеколог , 4е направо съм се шашнала.

# 4
  • Мнения: 27 524
Ако е същия Генов, който работи\работел е\ в Тина Киркова, и има наблизо в един панелен блок кабинет - за мен е голям мошеник. Така ме надруса с хормони, че ми разказа играта...Предлага хормонални препарати за продажба в кабинета си..\на мен Утрогестан\ за безбожни цени..Да не говорим, че ме прегледа цивилен по ризка...

Не е същият, Карил, този, за когото говориш е Методий, другият от Панацея е друг.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 296
Николай Генов е от Панацея. #2gunfire

# 6
  • Мнения: 27 524
Да, Николай, ако не се лъжа са братовчеди  Mr. Green

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Предлага хормонални препарати за продажба в кабинета си..\на мен Утрогестан\ за безбожни цени..

 Тъй ли, 3 месеца пих Утрогестан назначен от същия този "мошеник" и никога не ми предложи или накара да си купя лекарствата  от него!


 
.Да не говорим, че ме прегледа цивилен по ризка...

 Да му беше казала да се съблече и той по без гащи та да сте квит Sunglasses

 Със запушени усти ли сте?!Пред лекарите мълчите, а след това плюете от сърце!

 Това беше за д-р.Методий Генов от който съм мноооого доволна.


  lofeto /b], ходих при Николай Геное няколко пъти.С нищо не ме впечатли като лекарско умение.Лекар като всички останали, но много красив и от там много надут!И е голям кожодер.За един видеозон и то коремен ми взимаше по 60лв.Все едно тррябва да му даваш по 5лв. на дума.Не мога да кажа, че наистина се отличава с нещо от останалите лекари.

Последният път като бях имаше преди мен две млади момичета.Едната влезе за преглед и излезе жълта като лимон.Плачеше защото трябвало да плати на Генов 90лв. за прегледа.Нямала толкова пари, а и той не предупредил колко ще й вземе.

 Като излизах и аз от кабинета му също бях в плачевно състояние поради цената която ми беше определил Simple Smile

 При д-р.Методий Генов е два пъти по-евтина същата услуга.
   

# 8
  • София
  • Мнения: 2 296
Какво да му кажа,че ми е скъп,ли?
Просто не отидох повече.
Николай Генов  ми взе 60 лева 2002 година,за да ми прочете резултатите от изследванията,
и така "прецени",че трябва спешно да ми бъде направено абразио за 1000 лева.
Тогава преглед при гинеколог струваше 15-20 лв.

И не го плюя,а споделям впечатления,както е писала lofeto

# 9
  • Мнения: 2 673
Не само, че ми предложи утрогестан, но и ми го продаде, защото го "нямало" навсякъде. Явно това е неговият начин да "стимулира овулацията"  Laughing В крайна сметка се наложи после друг гинеколог да му оправя бакиите в моите яйчници. Не го "плюя от сърце", все ми е едно за него дали ще има пациенти или не. Просто казвам какво на МЕН ми се случи в неговият кабинет. Видеозонът струваше 50 лв. А Билянка аз за разлика от доста женски посестрими не си събувам гащите пред всеки  Flutter

# 10
  • Мнения: 27 524
Аз ползвам в България услугите на др. Методий Генов и съм (засега) безкрайно доволна от него. Никога не ми е взимал скъпо, знаейки, че не живея в България, никога не ме е оставял без обяснения, помощ или адекватни реакции. Продължавам да си ходя при него.  Simple Smile
Карил, и мен ме е преглеждал по риза, но това не намали уменията му  Grinning

Разбира се, всеки човек има различно мнение и подход за нещата. Ето преди малко например се прибраха наши приятели от гинеколог, при когото аз ги бях пратила - възрастен човек, невероятен спецалист, изродил над 8000 бебета. Приятелите ни казаха, че приличал на пингвин, бил муден, отвратителен и в крайна сметка се скарали и той ги изгонил. А за нас и наши други близки е просто перфектен - и като специалист, и като човек. Ха сега де  Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 211
Блонди можеш ли да ми дадеш адрес и телефон на д-р Методий Генов?и Има ли при него апаратура като при Николай Генов ? Защото без уреди няма как да се видят някой проблеми. И също някой ходил ли е в МЦ Лора

# 12
  • Мнения: 27 524
...

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 17:19 от Блонди

# 13
  • София
  • Мнения: 10 696
Какви са ви впечатленията от д-р Генов в Панацея ? Добър ли е
здрасти, аз ходеХ при Генов 3 години, всичко беше наред с мен, плащах си като поп, скъпар е ,всички знаем, но мен това не ме е притеснявало. Тази година на редовния ми преглед му казах, че възнамерявам да имам бебе и се почна....изследвания-ок,платих за кръв , хламидия 100лв, прегледа не го броя,както винаги 70лв; обаче той първо ми заподозря късна овулация, 40лв преглед, на другия месец пак 40лв за фоликулуметрия, постави ми ЛУФ синдром и когато трябваше миналия месец да отида имах тест с бледа розова черта и се обадих, че няма да отида..и спестих поредните 40лв, иначе той препоръча и спермограма и т.н. Честно казано съм доста объркана, по принцип  ихаресвам и клиниката и апаратурата, вниманието на лекарите и персонала но....предвид...последния лекар при който бях/инцидентно/ преди броени дни и казах за ЛУФ синдрома, то този лекар каза,че няма такова нещо и такава диагноза не се поставя толкова лесно с 2 или 3 фоликулуметрии
Колебая се дали бих отишла отново при него, честно казано newsm78

# 14
Здравейте, малко късно се включвам в темата но дано да ви дам малко повече инфо, което да е полезно.
И двамата ги познавам, и двамата са се ГРИЖИЛИ за мен и моя проблем, а именно не можех да забременея.
Д-р Методи Генов е специалист гинеколог по въпросите на стерилитета, 10 години ме е наблюдавал изследвал, оперирал и съветвал.Всичко, което ми е предписал възоснова на изследванията,които ми е назначавал и начина, по който ми е обяснявал причините и следствията от всяка една терапия или манипулация ми помогнаха да се чувствам спокойна.
Д-р Николай Генов е специалист гинеколог - ендокринолог, той е специалист в областта си. Той също ме изследва включително и скенер на надбъбречна жлеза и хипофиза, консултации с неврохирурзи от МА, с които работи. И също беше много точен в заключенията си.
Проблема при мен беше много сериозен и всъщност едновременната намеса и на двамата ме доведе
до крайния резултат, а именно - имам прекрасен син.
Може би за тези рутинни прегледи е малко по-скъпо при д-р Н.Генов, но като не търсите лукс не се качвайте на мерцедес.Ходете при гинеколози, които не са тесни специалисти за тези рутинни прегледи и изследвания, но като търсите специалист за тези обикновенни неща нормално е той да взема по-скъпо.
Аз и моето семейство сме им безкрайно благодарни за тяхното внимание, търпение, отзивчивост и отношение с разбиране и професионално отношение към моя проблем!
Макар, че сме от провинцията не сме се чувствали пренебрегнати в нито едно отношение и в продължение на 13 години, тези ХОРА се грижиха за мен!
Благодаря им от все сърце!
p.s. Намат никаква роднинска връзка, по повод моя проблем аз ги "запознах" , не се познаваха.
       Съгласуваха мненията си всеки в областта си единия стерилитет - другия ендокринолог.
Това е моето мнение, и аз заставам твърдо зад двамата! Grinning


Общи условия

Активация на акаунт