Някой ползвал ли е помпа за кърма Дисни?

  • 627
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 317
Искам да попитам някой ползвал ли е помпа за кърма Дисни - модела, който наподобява ръчната помпа на Авент? Мисля си, че трябва да си купя някаква, но за съжаление в момента изобщо не мога да си позволя да си купя помпа на Авент, знам че са по-хубави, но сега няма как да си взема такава. Та за това, ако някоя майка е ползвала тази на Дисни и има някакво впечатление моля да го сподели, защото не знам кого друг да попитам! Благодаря ви предварително! Hug 

# 1
  • Мнения: 9 973
а пита ли в кърмаческия?

# 2
  • Мнения: 317
Честно казано забравих, за което се извинявам! Ще пробвам и там, просто тук влизам почти винаги и инстинктивно пуснах темата! Embarassed

# 3
  • Мнения: 668
vesi_25 - аз си купих изключително запазена помпа на Авент от Продавалника за същите пари на които се продават помпите на Бертони (20-30лв), ползвана само няколко месеца и ми върши идеална работа. Единственото което й липсваше беше шишето, и него си го купих ново. Провери там ако искаш, можеш да си намериш много добри неща.
ЦЪК

# 4
  • Мнения: 3 016
Прехвалената помпа на  Авент не е чак толкова добра . Аз ползвах на Дисни и не съм доволна .Тези обикновенните вършат повече работа.

# 5
  • Мнения: 140
Аз имах такава помпа но не ми се наложи да я ползвам. Така че не мога да кажа дали съм доволна. Бих те посъветвала да не си купуваш предварително PeaceАко ти потрябва тогава Hug

# 6
  • Мнения: 128
ужасна е.. не си струва и 20- те лева .

# 7
  • Мнения: 135
Да,аз имахп помпа Дисни,много е добра и удобна,да не кажа голяма дума,но май е и по-добра от тази на Авент,защото на мен ми я донесоха още в родилното и там  с жената с която бяхме в една стая я сравнихме с нейната,а тя имаше на Авент,и се оказа че мойта има отгоре  някякво си палче ,да го наречем с което се регулира силата с която да дърпа,засмуква,а нейната нямаше такова нещо,така че не се клебай,купи си такава-струваше около 19-20лв.

# 8
  • Мнения: 4 371
Прехвалената помпа на  Авент не е чак толкова добра .
Защо смяташ така? Пробвала съм на Чико, после една тип спринцовка и накрая се сдобих с Авент, родих се просто. Заслужава си парите от всякъде, за разлика от стрелизатора им да речем Peace
А и в Продавалника има почти нови на половин цена.

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
Не си купувай Дисни NaughtyПрепоръчвам ти втора ръка,но Авент да е Peace
Точно когато ми трябваше най-много помпата на Дисни се скапа Stop

Общи условия

Активация на акаунт