препоръчайте ми гинеколог

  • 789
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 452
Здравейте !Имам нужда от преглед при гинеколог ,но много ме е шубе ,понеже предния път ходих при няква доцентка много неприветлива и намръщена жена и сега ме е страх да не попадна пак на такъв тип - та искам да ви помоля да ми препоръчате лекар от който сте останали доволни - ако може и да е жена EmbarassedЗа София става дума !
Пишете ми на лични ,за да не звучи като реклама
Благодаря ви сърдечно за помощта!

# 1
  • Мнения: 961
Пиши все пак в коя част на София си. Добри гинеколози има много, но зависи на теб къде ще ти е удобно да ходиш на преглед. Така повече мами ще могат да се включат с препоръка.
Виж и тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=262295.0

# 2
  • Мнения: 4 335
Защо не погледнеш вьв здравния справо4ник newsm78Има бели списьци сьс стотици гинеколози  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 4 397
Защо не погледнеш вьв здравния справо4ник newsm78Има бели списьци сьс стотици гинеколози  bouquet

Е защо да гледа там или да се ползва търсачката като тука може някои на готово да и смели инфо и координати  Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 452
честно казано не знаех че има здравен справочник - влизам тук за втори път така че благодаря за инфото- ще погледна
 Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 553
За жена аз бих препоръчала д-р Венкова от клиника Гурголят, която се намира зад 1-ва градска болница. Там работят и със здравната каса. Телефона е 9 12 88. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 695
Д-р Врагалева от МЦ "Фемина"  Peace

Общи условия

Активация на акаунт