Има ли участници в шоъто на Бате Енчо?

  • 900
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 98
Здравейте ,иска ми се да знам повече за това шоу ,как протича ,на какъв принцип избират дечицата след като са закупени билетите. Ако пеят по-голям шанс ли имат отколкото да рецитират стихотжорение?
Изобщо ако някой е водил детенцето си ,моля да сподели ?
Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 255
Пусни си някое предаване - казват условията за участие  Peace

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Една позната си води детето. От нея знам, че избират по интересните и общителни  деца независимо какво ще изпълняват. С по голям шанс били децата от провинцията, но не съм сигурна дали е така. Нека се включи някой който лично е ходил и да сподели.

# 3
  • софия
  • Мнения: 30
Здравейте!
Аз водих племеника си там.Децата се нареждат на първия ред и Бате Енчо минава и пита всяко дете какво е подготвило за изпълнение.Чува част от изпълнението и ако му харесва избира детето.Нито едно дете не беше попитано от къде е.Избраните деца отиват на сцената,а другите остават на първия ред.Накрая за всички имаше по малко торта и по една близалка(дори и за тези които неучастваха).

# 4
  • Мнения: 6 656
Минава и ги пита как се казват, на колко са години (условието е до 7 години и малко се "цупят" на деца на 6-7 години) и какво са подготвили. Според мен основното беше доколко детето не е притеснено и има ли желание за участие.
Имам хубави спомени от това предаване.

# 5
  • Мнения: 98
 
 Момичета ,много благодаря за инфото  Hug

# 6
  • софия
  • Мнения: 757
И ние участвахме в предаването на 19.02. Имаше  страшно много хора, чакахме доста докато влезнем. И моето мнение е, че избират по- общителните деца. В предварителния кастинг питат всяко какво ще изпълни, колко е голямо и си решава кой ще участва. След като мина този кастинг много от родителите си тръгнаха с дечицата, ако  нас не ни бяха избрали да участваме, незнам как бих го задържала там само да стои на стола и да гледа.
Вие ходихте ли?

Общи условия

Активация на акаунт