Въпрос за GAP

  • 3 207
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
Някой знае ли къде в интернет може да се почъча козметика на GAP?
Гледах в ягодката и в саса, но няма Sad

# 1
  • Мнения: 779
  само знам,4е имаха обувки,дрехи в цум Crazy....а ти откъде ги знае6,като козметика като ги няма,...от 4ужбина ли?

# 2
  • Мнения: 957
Каква козметика имат ГАП? Живяла съм в чужбина и такова чудо не бях виждала, може би някое друго промоционално лосйонче за тяло да има, и в страницата им също няма.
ГАП единствено в БГ съм виждала детски пижамки на изхлеме и някоя друга фалшива блузка.

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 15:03 от bebe_efi

# 3
  • Мнения: 2 386
Не знаех, че ги има в ЦУМ. Не знаех, че имат козметика..в тукашните хамбари предимно тениски и дънки има..
Не знаех и че се водят марка. Оле, нищо не знам! Laughing

# 4
  • Мнения: 133
Мда точно за лосиончета за тяло става дума. От щатите.

# 5
  • Мнения: 957
Мда точно за лосиончета за тяло става дума. От щатите.
Те са си точно някакви промоционални и във никоя козметика няма да се продават

# 6
  • Мнения: 779
GAP са голяма марка в щатите,.. и ги рекламираха все известни лица,вероятно да имат и козметика...зна4и говоря,4е преди около 3години някъде имаха магазин на 2ри или 3ти етаж в цум,...имаха спортни обувки,по скоро някакви туристи4ески бяха,..и по стените има6е 2,3 блузки за украса... от гатер пилар ли идва6е съкращението им GAP ...техника в САЩ.. и имат в щатите такива трактори,машини за "груб"селски труд hahaha ЛУДА РАБОТА

# 7
  • Мнения: 957
GAP са голяма марка в щатите,.. и ги рекламираха все известни лица,вероятно да имат и козметика...зна4и говоря,4е преди около 3години някъде имаха магазин на 2ри или 3ти етаж в цум,...имаха спортни обувки,по скоро някакви туристи4ески бяха,..и по стените има6е 2,3 блузки за украса... от гатер пилар ли идва6е съкращението им GAP ...техника в САЩ.. и имат в щатите такива трактори,машини за "груб"селски труд hahaha ЛУДА РАБОТА
Мила бъркаш се това CАТепилар
http://unitedkingdom.cat.com/cda/layout?m=60212&x=7

# 8
  • Мнения: 779
CAT то4но така,извинявам се Blush
 затова се 4удех,като 4ух,4е GAP ще отварят в София....мислех си"ама те нали ве4е ги има в бг" Joy

# 9
  • Мнения: 957
GAP по мои разсъждения в БГ няма да има по ред причини, ама това е само мнение.

# 10
  • Мнения: 275
GAP по мои разсъждения в БГ няма да има по ред причини, ама това е само мнение.

Подкрепям те изцяло.
 Това е една от най-любимите ми марки.

# 11
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Никога не е имало GAP в ЦУМ - виж - GAS, да, ама е различно.
Както стана ясно - догодина - т.е. 2009 въпросните GAP ще стъпят на БГ пазара. Тази есен  - в Гърция.

# 12
  • Мнения: 779
Никога не е имало GAP в ЦУМ - виж - GAS, да, ама е различно.
Както стана ясно - догодина - т.е. 2009 въпросните GAP ще стъпят на БГ пазара. Тази есен  - в Гърция.
ти горе не про4ете ли
GAP са голяма марка в щатите,.. и ги рекламираха все известни лица,вероятно да имат и козметика...зна4и говоря,4е преди около 3години някъде имаха магазин на 2ри или 3ти етаж в цум,...имаха спортни обувки,по скоро някакви туристи4ески бяха,..и по стените има6е 2,3 блузки за украса... от гатер пилар ли идва6е съкращението им GAP ...техника в САЩ.. и имат в щатите такива трактори,машини за "груб"селски труд hahaha ЛУДА РАБОТА
Мила бъркаш се това CАТепилар
http://unitedkingdom.cat.com/cda/layout?m=60212&x=7
CAT то4но така,извинявам се Blush
 затова се 4удех,като 4ух,4е GAP ще отварят в София....мислех си"ама те нали ве4е ги има в бг" Joy
и моя позната работе6е в CAT-катер пилар в цум,а GAP е съвсем разли4но нещо hahaha

# 13
  • Мнения: 14 483
а мен ще ме светнете ли защо няма да има гап в българия?

# 14
  • Мнения: 957
Защото не сме подходящи за тях. Както ЗАРА не ни искат. Преценили са,че тази част на Европата не става. Мои познати се опитаха да \"вкарат\" малко чужбински дрехи,но само като чуят БЪЛГАРИЯ и им става лошо. Единствения ни шанс е ако си променят политиката и почнат да продават франчаиз, тогава може да извадим късмет.

Общи условия

Активация на акаунт