Моля помогнете

  • 873
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Здравеите отново доктор Слънчева,
Много съм отчаяна,моля помогнете.
Преди ви бях писала пак за същия проблем: при всяко хранене независимо дали с кърма от гърда или шише,бебка се къса да реве,на ядене успяваме да хапне едва 20,30мл. Забелязах че както стигне до стомаха и се започва едно страхотно къркорене,много силно. Също има и екзема по цялото тяло: много суха сурбяща кожа с червени малки като точици папчици. Бебка е на почти 5 месеца не е ли късно за колики. Искам също да споделя че преди 3 дни и дадох за един ден време да пие мляко без лактоза вътре и вчера само детето беше спокойно и си ядеше добре,дали не е подействало др мляко и колко време триябва да мине за да подейства млякото в стомаха. Също от 2 дни и давам по предписание от диетолог Бифидус бактерии. Само да отбележа че само вчера детето яде спокойно и незнам кое и подейства добре,специалното мляко(само за един ден го пи) или тези бактерии. Много съм объркана днес е направо кошмар,въпреки че и дадох пак бактерии( всеки ден по 1/4 чаена лъжичка). Моля помогнете ми, главата ми пищи от този рев.

# 1
  • Мнения: 5 760
Добре еда се консултирате с детски специалист по храненето-напр. доц. Маринова. Възможно е да има непоносимост към лактозата и тогава би трябвало да приема именно такова мляко.

Общи условия

Активация на акаунт