Относно сливиците!

  • 5 765
  • 8
  •   1
Отговори
Здравйте,искам да ви помоля ако някой знае къде мога да открия медицинско заведение където отстраняват сливици безкръвно,да ми каже.Преди полувин година на моят племеник му отстраниха сливиците без третата,но сега тя му е запушила цялото гърло и детето неможе да диша и да говори както преди това!И всички се притесняваме че ако го заведем отново на стандартната процедура,за него ще е доста стресиращо пък и ние с него изживявяаме всичко! Благодаря предварително!

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
2 пъти съм подлагала щерката на вадене на сливици. И 2-та пъти с пълна упойка, от която тя няма спомен за нищо.
Не знам за какъв ужас говориш. Пък и 3-тата сливица не пречи на гълтането и след нейното изваждане детето до 24ч. е все едно нищо не му е правено.
Късмет.

# 2
  • София
  • Мнения: 558
БЕЗКРЪВНО вадене на сливици няма  Crazy  Ако искаш да кажеш без да има психична травма за детето,  са ти писали че ги махат с обща анестезия. При премахване на третата сливица всичко обикновенно минава бързо и безпроблемно  Peace  Ако си от София - болница "Царица Йоана" /бившия ИСУЛ/.  Друг метод няма Grinning

# 3
  • Мнения: 93
здравей nikipep аз съм от гр.Пловдив моето момиче също има проблем със сливиците но ние трябва да чакаме търпеливо засега още няколко месеца.Моя колежка ми препоръча доц. д-р Карен Джамбазов координатите му са гр.Пловдив ул.Любен Каравелов 9Б ет.3 тел.032/64 22 23   0888562815 рабати само часно прегледа е 20 лв. но не съм сигурна. newsm10 newsm10 newsm10

# 4
  • Мнения: 2 732
БЕЗКРЪВНО вадене на сливици няма  Crazy  Ако искаш да кажеш без да има психична травма за детето,  са ти писали че ги махат с обща анестезия. При премахване на третата сливица всичко обикновенно минава бързо и безпроблемно  Peace  Ако си от София - болница "Царица Йоана" /бившия ИСУЛ/.  Друг метод няма Grinning
защо мислиш ,че няма безкръвно вадене на сливици ? Аз не съм се интересувала ,но едни познати казаха ,че се прави тази услуга Thinking

# 5
  • Мнения: 934
защо мислиш ,че няма безкръвно вадене на сливици ? Аз не съм се интересувала ,но едни познати казаха ,че се прави тази услуга Thinking
Имаш предвид изваждане чрез лазер?  newsm78 Thinking Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 2 757
Не искам да ви стряскам, но ваденето на сливици не е шега и може да има усложнения. Едно 3 годишно момченце почина 9 дни след вадене на сливици - прокървило и се задавило с кръв. Май е понеже е кашляло и затова е кървило. Така че за всеки случай не вадете сливици ако кашлят децата ви

# 7
  • Мнения: 27 524
Не искам да ви стряскам, но ваденето на сливици не е шега и може да има усложнения. Едно 3 годишно момченце почина 9 дни след вадене на сливици - прокървило и се задавило с кръв.

НикиФин, стига, де, Crazy

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 199
В Каспела в Пловдив извършват безкръвна лазерна операция на сливици, но на моя приятелка детенцето при такава операция му прекъснаха кръвоносен съд и една седмица неможеше да се възстанови, та и кръв и болка имаше! Миналия месец ние махнахме третата сливица пак там, но с пълна упойка и оперативно и всичко мина много добре, малкия започна да се храни 3 часа след операцията, така че добре обмислете кой е оптималния вариант за детето Peace

Общи условия

Активация на акаунт