диета за напълняване???

  • 17 504
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 374
всички гледат как да смъкнат някое друго килце,да но при мен проблемът е точно обратният-много съм слаба Tired.Та въпросът ми е някой знае ли диета или нещо от този сорт за напълняване newsm78

# 1
  • Мнения: 2 172
Пасти,дюнери,пици,мекици...от всичко по много   food002  cook Mr. Green  Де да имах и аз такъв проблем  hahaha

# 2
  • Мнения: 2 374
Пасти,дюнери,пици,мекици...от всичко по много   food002  cook Mr. Green  Де да имах и аз такъв проблем  hahaha
абе то и това е проблем да знаеш вървиш по улицата и имаш усещането че всеки момент ще се счупиш на 2 ужас е smile3511!АЙДЕ БЕ ХОРА ДАЙТЕ 5-6 КИЛЦА smile3521

# 3
  • София
  • Мнения: 7 753
Пасти,дюнери,пици,мекици...от всичко по много   food002  cook Mr. Green  Де да имах и аз такъв проблем  hahaha
АЙДЕ БЕ ХОРА ДАЙТЕ 5-6 КИЛЦА smile3521

Ако ти дам аз съвсем ще изчезна.  Laughing

# 4
  • Мнения: 824
BIBKA_21 ,добре дошла в отбора!
И аз имам такъв проблем,но не съвсем.На 173 см тежа 53кг.Обаче се харесвам повече като съм 55-56кг.Свалям много бързо ,но с такава мъка качвам.За целта не пропускам вечер без парче торта.Когато ми писне от сладки неща и пропусна примерно седмица,пак започвам да свалям.Но аз постоянно съм в движение и предполагам,че това е причината.


Ако си прекалено слаба съм чувала,че рибено масло помага,но трябва да се консултираш със специалист,защото много бързо се качва от него и да няма после нова тема"Помощ-излишни килограми".

# 5
  • Мнения: 824
Сега се сетих,че преди известно време бях свалила драстично и тогава си върнах теглото като тенденциозно се хранех вечер,непосредствено преди лягане.Не напразно хората са казали,че не трябва да си лягаме с пълен стомах.Първо защото ни тежи и второ храната се асимилира по-трудно от стомахът.Тогава може и да имаш малък шанс за промяна в теглото,но не е задължително.При всеки е индивидуално.

# 6
  • Мнения: 434
Здравейте,мацки! Wink
Можете и мен да ме впишете в отбора. LaughingИмам абсолютно същия проблем...много трудно качвам килца и много бързо ги свалям.Да уточня,че съм пушачка и най-вероятно цигарите ми пречат да напълнея. newsm78

# 7
  • Мнения: 2 374
Здравейте,мацки! Wink
Можете и мен да ме впишете в отбора. LaughingИмам абсолютно същия проблем...много трудно качвам килца и много бързо ги свалям.Да уточня,че съм пушачка и най-вероятно цигарите ми пречат да напълнея. newsm78

аз също пуша цигари и ДА това несъмнено си оказва влияние сигурна съм че ако ги спрем ще качим някое килце отгоре пък и апетита нараства ама ето на-гаден навик smile3514 smile3546

# 8
  • Мнения: 434
Аз съм забелязала,че когато немога да пуша и страшно много огладнявам,постоянно тъпча нещо... LaughingНо навикът определено е много гадно нещо и все не ми достига волята да ги откажа. Confused
BIBKA_21,а пробвала ли си с някакви хранителни добавки?Аз например пия бирена мая,незнам дали ми помага нещо,но аз съм си втълпила,че ми действа добре. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 374
Точно преди 10 минути майка ми ми каза да пия бирена мая newsm10 значи има ефект и аз ще пробвам.Аз съм пила витамини Центрум но това са просто витамини не могат да ти помогнат да надебелееш(за жалост) Cry

# 10
  • София
  • Мнения: 1 825
Една година подред съм пила бирена мая - това при мен не помага. Не пуша, но въпреки това много трудно пълнея. Не съм грозно слаба, но ако се отпусна дори и за една седмица веднага смъквам поне 2 кг. Не дай си Боже да се разболея или се натоваря физически или психически. Аз съм 1.70 - 50 кг., но се чувствам по-добре с 55 кг. Знам, че насилвам ли се редовно да ям сладкиши ще сложа някое килце, но трудно го правя ...

# 11
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 548
Moмичета можете и мен да ме пишете в отбора!:) Висока съм 164 см. тежа 42-3 кг, преди години свалих драстично от глупотия няколко кг и от тогава не мога да кача повече от 1 кг. Определно мн трудно качвам кг-ми, ако става въпрос за ядене сигурно трябва да не ставам от масата и да се тъпча като гъска за да кача нещо, сами разбирате, че е невъзможно ...
Бирена мая съм пила, но не нададох и 1грам от нея ... по нета и форумите където съм чела до сега не съм намерила информация различна от ХРАНАТА, така че ще си карам така още дълго време, пък един ден знае ли се, може и аз да заприличам на човек:)))

# 12
  • Мнения: 2 577
Привет и от мен  Hug
Подреждам се и аз при вас. Проблемът е сериозен. Писна ми всеки да ми обяснява без да ме познава, че нищо не ям  Crossing Arms
От ученичка се опитвам да кача някое килце, но уви... Сега така се надявах вече след второто раждане и то на 30 да успея да запазя 2-3кг поне, но нищо...  Whistling
След като родих баткото и пак бях подвижен скелет и бях 2 пъти на диета. Майка ми реши да си разчисти списанията Лада и Жената днес, и ги ровеше, за да си изреже някоя статийка. Преглеждайки ги с нея попаднах на диета за напълняване  Laughing два пъти съм я спазвала стриктно и да ви кажа имаше ефект, макар и временен. Паралелно пиех бирена мая.
Супер много ме е яд, че с многото местения съм си затрила някъде листчето  ooooh!
Много съм ровила и не съм намерила подобна диета. Дори и на някакъв вестник бях писала преди 6-7г., че във всеки брой слагат по една диета за отслабване, а за такива като нас - никой диетолог не е помислил. но ни отговор, ни диета видях
....както и да е...
това което помня е:
8.00ч. - стабилна закуска
10-10.3ч. - кроасанче или кексче или сандвич 
обяд - задължително супа, ядене и десерт, хляб и напитка
16-16.30 - пак се хапваше
вечеря - ястие, хляб и десерт задължително
преди лягане - бърках някакви коктейли и шейкчета, като повечето бяха със сурово яйце
Хубавото беше, че бяха дали по дни точно какво да съдържат тия хранения и грамаж, както и колко калории приемаш на ден  Peace
Лошото е, че ако я спазваш стриктно - между храненията трябва да си на котлона и фурната  Mr. Green и така деня минал...
 Ефект имаше, но две седмици една след друга - после пак на работа и как да се храня по този начин и хайде пак надолу

Иначе бирената мая редовно я пия - години вече... НО само с нея при три сериозни хранения на ден - не става   Rolling Eyes

много дълго стана, сори
 

# 13
  • Мнения: 800
174(+/- 1см) и 53 кг Sad лятото бях 48 ! Ям по 1 хляб на ден, 2л кола,1 милка детски, манджи-мазни, торти, като почнах да изброявам на лекарката почна да ме подпитва дали случайничко не повръщам след това, анорексичка искаше да ме изкара #2gunfire   Срам ме е от колегите, всичките са шокирани като ме видят как ям като хала. И в студентския стол беше така, девойките по 1 филийка с супичка, а аз 2 основни и 3 десерта Embarassed

Правиха ми изследвания , не съм болна. Структура просто, и майка ми е била слаба преди да ни роди със секцио:)

От 48кг съм ставала 58, и пак съм изглеждала слаба, същите дрехи съм си носела. Най-хубава се чувствам на 53-54.

Бирената мая не ми е помогнала. Рибено масло уж пия сега, но забравям, не че чакам ефект, но ми харесват хапченцата, червенички такива Laughing

Като малка ми даваха мляко със сурово яйце, отвратително беше и без ефект. В основното училище ми се смееха , че съм слаба , та под дънките обувах анцунг, да ги запълня.Обаче в гимназията дойде момент и вече не ми се смееха за слабостта, а завиждаха Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 4 397
Айде и аз в отбора, и при мен нищо не помага спирала съм и цигарите и пак не качвам.
Висока съм 163 и 45кг., най ми е добре като съм 47-48кг.
Молех се и двата пъти след бременноста да ми останат едно две кила ама не само един корем си има за спомен, ама сега него мисля да го елиминирам  Twisted Evil
Четох преди време за пчелно млечице, че помага  Peace

Общи условия

Активация на акаунт