Тапицирани дунапренови блокове в София от къде?

  • 1 225
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 456
Ето какво търся .
Наскоро в едни детски клуб видях нещо подобно на стълба от две стъпала изцяло от дунапрен. Беше тапицирано в цветна кожа. Целта на това чудо е да наредя плюшките на стъпалата и да не се налага да ги прибирам всяка вечер в коша с играчки. Пък и дъщеря ми постоянно ги вади и им говори и разказва разни неща. Heart Eyes

До скоро търсих дървена мебел с етажерки, но се притеснявах да не я съборят върху главите си малчовците като се опитват да стигнат горните рафтове. Като видях това в този клуб ми се стори доста интересен вариант.
За съжаление от клуба не можаха да ми кажат от къде са го купили. Sad

Мислих за вариант да купя дунапренови блокове поне метър дълги и не знам колко високи  Mr. Green и да ги дам да ми ги тапицират, но първо реших да се допитам до вас.
Може пък да сте чули или видели подобни артикули някъде.
Благодаря ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 456
Намерих!

# 2
  • Мнения: 180
макло късно май се включвам но...

мебели от този тип може да си поръчаш да ти направят от която и да е фирма, която прави мека мебел и по поръчка, например богдан мебел  Peace
 
 

а пък тези са вносни на HABA, можеш да си ги поръчаш да ги доставят от един магазин за играчки в борово, но са цифра

Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 21:09 от primavera

# 3
  • София
  • Мнения: 659
Сподели и с нас къде намери и ако може ги покажи  Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 1 456
Примавера,благодаря!Страхотна идея!

Вероники, на тези -тапицирани блокове- (както си ги бях кръстила аз Mr. Green) в същност казват меки играчки.
В страницата на Джъмбо.... само където забравих какво точно, а адреса е в офиса.
Ще пусна търсачка и пак ще пиша.
Доста скъпички ми се видяха обаче. Може би наистина варианта е с производител на мека мебел newsm78
На мен ми трябват за в къщи, така, че не ми се влагат много пари. Ако бяха за клуб или нещо подобно, където има възвръщаемост да, ама за вкъщи.... Sunglasses

# 5
  • Мнения: 295
Майка ми ши такива за един клуб - пълниха ги, обаче с дунапрен на малки парченца Rolling Eyes
Бива, особено като за домашна употреба и излиза направо без пари Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 456
Ето сайта на Джъмбо
http://www.jumbo-bg.com/index.php?option=com_content&task=vi … =14&Itemid=28

Коки, пиши, моля те на ЛС повечко подбробности.
Аз като гледам си от Варна, пък аз съм в София, та транспортната част ми се губи малко, но нищо..newsm78

# 7
  • Мнения: 295
Музка, тя го прави като услуга на приятели, не се занимава с това Peace
Просто трябва да намериш шивач, който да ти ушие исканата форма и да я напълниш с този дунапрен. Той се продава на чували.
Мога да попитам от къде са го купували, ако искаш.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 456
Музка, тя го прави като услуга на приятели, не се занимава с това Peace
Просто трябва да намериш шивач, който да ти ушие исканата форма и да я напълниш с този дунапрен. Той се продава на чували.
Мога да попитам от къде са го купували, ако искаш.


Благодаря ти! На мен ми се иска да са цели парчета.

# 9
  • Мнения: 180
мисля, че от производител на мека мебел няма да е по-ефтино...
продават също и дунапрен на големи дебели листове, аз знам за един магазин, където продават дунапрен за легла, но сигурно има и такива с по-голям избор... не знам как човек без спец машина ще успее добре да го нареже newsm78,
но според мен това е най-ефтиния вариант. много интересен сайт (джъмбо), мерси  Hug

# 10
Някой знае ли къде се намира магазин Джъмбо?

# 11
  • София
  • Мнения: 1 456
Джъмбо в София е на бул. България 51, в близост до Била.
За другите градовене знам дали има!? newsm78
Имаше преди време две теми за магазина,
ако те интересуват повече подробности.


# 12
  • София
  • Мнения: 1 715
Джъмбо в София е на бул. България 51, в близост до Била.
За другите градовене знам дали има!? newsm78
Имаше преди време две теми за магазина,
ако те интересуват повече подробности.




Доколкото виждам на сайта, става въпрос за друга фирма, различна от м-н Джъмбо. Даден е адрес  ул. "Перник" №146 

# 13
  • София
  • Мнения: 1 456
Някой знае ли къде се намира магазин Джъмбо?

Ами девойката пита за Магазин Джъмбо.
В сайтовете по-горе има адреса на Фирма Джъмбо, която споменаваме тук и затова реших, че питането е за магазина.
Зачудих защо пък в тази тема пита, но реших да й отговоря все пак.

Та не съм сигурна за Магазина или за Фирмата Джъмбо е въпроса, но тя си знае най-добре!?  Peace

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 13:43 от muzka

Общи условия

Активация на акаунт