problem4e s grajdanstvoto

  • 466
  • 3
  •   1
Отговори
zdraveite pi6e vi edno momi4e s mnogo stranno vapros4e i vi molq ako ima nqkoi koito da znae kak stoqt ne6tata -neka me svetne.... newsm78 ta to e 4e iskam da se omaja za mom4e koeto nqma balgarsko grajdansvo ...a vapros4eto e toi koga 6te polu4i takova ....i trqbva li a vsi4ko v tazi darjava da dava6 ludi pari za da stane pak.Lo6oto e 4e iskame da idem na gosti v garciq nooooo uvi samo az moga da mina granica bez viza ...a za6to???blagodarq vi mnogo

# 1
  • Мнения: 3 423
Трябва да живеете повече от половин
година в България, за да може той да
кандидатства за гражданство. Може би
трябва да декларирате и доходи. Мисля,
че на страниците на МВР пише всичко.
Не се тровкай толкова. Има закони, ред,
научи ги и си гони правата и интересите.
Късмет!

# 2
  • Мнения: 911
Ех, иzпреварили ме. Ми отваряш няколко странички, прочиташ няколко нещица или пък се обаждаш по телефончето и готово. Късметче!

# 3
  • Мнения: 941
значи първо трябва да кандидатства за лк с продължително пребиваване
след като сключите брак се кандидатства за постоянно пребиваване, но мисля че трябва да има 5г пребиваване в страната с притежавани л.к без прекъсване. Това е за постоянно, за гражданство трябват още неща. С моя съпруг от 2000г се мъчим със системата, от три год. имаме брак и вече две деца и  чак сега ни разрешиха да кандидатстваме за постоянно пребиваване, не мисли че е толкова лесно.
Иначе за продължително пребиваване мога да ви напиша какво ви трябва, но всичко зависи и от къде е и по какъв начин е влязъл в страната и на какво основание е тук, поточно какъв му е статуса

Общи условия

Активация на акаунт