Имали ли сте моменти на "бебешко обсебване"? (да се посмеем малко над себе си)

  • 4 084
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 720
Преди няколко дни отивам да сипя вода от чешмата. Изчаках да се напълни бутилката, след което по навик си изсипах малко на вътрешната страна на китката. Един вид проверих й температурата въпреки, че водата беше за мъжа ми.  Crazy
Друг случай: свеки държи мрънкащото дете, а аз неистово друсам празната количка с надеждата да се успокой.  hahaha hahaha hahaha
Редовно ходя някъде из къщи за нещо си и си пея я Зайченцето Бяло, я Две Калинки независимо, че детето е в другата стая примерно.  Joy Joy
Изобщо от време на време ми е трудно да изключа от вълна бебе.  Crazy
Има ли и други мами, с подобно странно държание?  Laughing

# 1
  • Враца
  • Мнения: 173
Аз докато стоя на едно място се клатушкам  Laughing. Навик от побутването на количката докато сме на едно място (ама го обясних, дано ме разбираш  Mr. Green)

# 2
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
О, това с количката съм го правила и аз. Ива понеже вечно мрънкотеше и аз си бях свикнала все да си друсам количката. Та веднъж приятелката ми я беше взела да и се порадва, а аз не се усещам и си друсам ли друсам празната количка. Чак като ми каза приятелката ми:"Айде, стига, няма нужда да я друсаш вече", се усетих. Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 5 693
Хахха.... hahaha
Тва с количката и при мен важи Mr. Green,също така и полюшване до като си седя Mr. Green и си мисля,че го държа в мен и приспивам Crazy Joy

# 4
  • Мнения: 4 555
И аз го правя същото. Днес го направих на опашката в супермаркета. Като приспивам Калина, го правя с една специфична стъпка и днес така се подрусвах на опашката. Добре, че нямаше никой зад мен, че си представям какво щяха да си помислят хората  ooooh!

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
Редовно си бутам количката, детето спи аз клатя количката, в Била като застана на едно място да зяпам нещо пак си бутам напред назад пазарската количка  Whistling
Със синът ми има случай бутам с едната ръка количката а с другата врата на една квартална парфюмерия защото вътре беше приятелката ми която трябваше да купи нещо  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 554
Мъж ми спи в спалнята, а аз и госпожицата спим в детската, преди 2 месеца се разболях и преместих мъж ми да спи при нея, а аз сама в спалнята newsm44 И тръгвам да си лягам вечерта, при което отварям вратата на спалнята съвсем тихичко и пристъпвам с бална стъпка, така се и завивам като на забавен кадър и малко след това се усещам, че съм сама в стаята Joy Понякога друсам шишета с минерална вода, пея нон стоп "Зайченцето бяло" и когато пържа картофи при слагането ако има вода започват да цвърчат, а аз им викам шшшшшш шшшш шшшшш  Joy Не се сещам за друго, но сигурнооо има...

 Много сладка тема, поздравления за авторката Peace

# 7
Да вчера бях гушнала котката и я галя а тя се раз-мяука и по навик се изцепих "нямам мами няма да плачкаш" а съпруга ми с такива очи остана  Shocked . и аз често пробвам температурата на водата.

# 8
  • Мнения: 7 723
Аз съм приспивала и кренвиршите в пазарската количка в супермаркета Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 1 504
Като беше по-малка бебка понякога спеше при нас на спалнята..започна тя да си спи в креватчето, а пък аз много често след това   целувах мъжа ми по челото или го галех по главата и му пеех нани нани ....най-редовно се събуждаше стреснат и големи ококорени очи какво става  Shocked

# 10
  • Мнения: 6 438
С количката и аз го правя-много често даже. Mr. Green
С пеенето също-Ици -бици и Тъбитата ми излязоха на пъпа вече,ама и докато си приказвам с приятелки да си ги тананикам ми идва малко в повече Crazy
И пак като съм с приятелки настръхвам ако някоя започне да говори по-силно-да не се събуди(а той го няма или ако е с нас не спи  Crazy).

# 11
  • Мнения: 3 376
Аз се усещам,че поняога галя и целувам мъжа ми по главата точно така както правя с детето-по майчински един вид,а той  Thinking Mr. Green

Също така преди се поклащах непрекъснато така както дондурках детето,защото то непрекъснато ми беше в ръцете когато беше по-малко и в редките моменти,когато не беше в мен пак се полюлявах,а всички много ми се смееха Crazy

Усещам се,че понякога опитвам яденето на мъжа ми преди да му сложа чинията на масата hahaha

# 12
  • Мнения: 7 723
....Усещам се,че понякога опитвам яденето на мъжа ми преди да му сложа чинията на масата hahaha
Е, добре че не опитваш и яденето на котката Joy

# 13
  • Мнения: 720
Ха-ха, да успокоя мъж ми, не съм единствена.  Crazy Hug

Имам котка още от дете. Вече почти 20 г. си я гледаме в къщата на майка ми и ужасно много съм свикнала с нея. Толкова много, че един ден храня детенце, но той си върти главата и не иска да захапе лъжичката. И аз почвам: "Мац, мац, мац ...."  ooooh!

# 14
  • Мнения: 6 029
 hahaha
Разсмяхте ме рано сутрин  Grinning
Аз също съм бутала празна количка, белким заспи бебето.  Mr. Green Както и количката е магазина с продуктите Mr. Green

Докато бях майчинство с дъщеря ми излязохме двамата с мъжа ми с колата. И едно куче мина пред колата и аз "Ей, внимавай, ще смачкаш бау-бау!"

Другото, което се сещам е на една приятелка. Когато синът им беше бебе ужасно много плачеше. И гушнал таткото бебето, то се дере, майка му носи залъгалката. Вместо на бебето обаче, я дава на таткото. И казва "И бутам ли бутам аз бибата. Ми че даже се и ядосвам що не я ще" Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт