Кръв между циклите след раждане?

  • 610
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 289
След раждането имах цикъл вече за трети път,обаче миналия месец след като ми свърши две седмици след това имах не може да се каже точно кръв по скоро кръвенисто течение може би няколко дни,странно но реших че може би съм в овулация въпреки че никога до сега когато съм в овулация такова нещо не е имало,този месец ми спря сега преди 5 дни някъде и днес пак същата работа все едно ми е накрая вече колкото да зацапа,е вече да ви кажа не си мисля че това е овулация.Обадих се на гинеколожката си и тя каза че до 3тия месец цикълът се регулира и може да се случи нещо подобно но след това......каза че трябва да ме види.Но понеже тук има вряли и кипяли бих искала да разбера случвало ли ви се е и на вас.
Благодаря предварително!!!

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
На мен ми се случи нещо подобно 4,5 месеца след раждането, може би беше след втория цикъл. Прокървих на 11-тия ден от М. Но си беше истинско кървене, не много силно, но все пак кървене, а не зацапване. ,По него време бебето беше на смесено хранене и аз се мъчих да поизцеждам някакви си милиграмчета кърма, за да му давам.
Отидох на преглед и лекарката ми каза, че имам хормонален дисбаланс (или нещо от сорта). Препоръча ми спиране на цеденето (и без това бяха само по 20 ml сутрин и вечер), за да може да ми се регулират хормоните. Пих 10 дена дуфастон и хапчета за спиране на лактацията. Още на втория ден от терапията кървенето ми спря.
Оттогава съм си добре, да чукна на дърво.

И аз раждах секцио (като отговор на по- долния ти постинг)

# 2
  • Мнения: 40
година и половина след раждането имам същият проблем, пих противозачатъчни, кюретираха ме, ама още си го имам.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Защо пък са те кюртирали?
Да вметна само че раждах секцио,незнам дали има връзка но все пак..

# 4
  • Мнения: 40
И аз раждах секцио, но мисля, че няма връзка. Решиха да ме кюретират защото можело да е останало нещо неизчистено в матката.

# 5
  • Мнения: 436
Междинно кръвотечение между циклите е напълно нормално след раждане. Докато се регулират хормоните е така. И на мен ми с  е случи веднъж. Между първите 2 цикъла след раждане. Не се тревожи.

Общи условия

Активация на акаунт