Патрик Суейзи си отива?

  • 5 339
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Не може да не сте чули и разбрали новината,
че любимият Патрик Суейзи се бори за живот.
Твърди се, че му оставали едва няколко дни,
което, ако е вярно, доста ме натъжава. А вас?

Мъчно ли ви е за него? Какво бихте му казали?

# 1
  • Мнения: 66
Да  Cry
Снощи го гледах по късните новини  (FOX 11) .... Cry Cry Cry Не хванах интервюто от самото начало, защото тъкмо се прибирах от работа. Но мисля , че той искаше да се обърне към хората които го обичат и да им благодари за обичта...
Изглеждаше много отчаян. Но със сигурност разбрах,че има рак на панкреаса и и не му остава много време да живее  Cry Cry Cry
Изглеждаше много отчаян...
Иначе много го харесвам и много ми стана мъчно  Cry

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 00:56 от So^Amazing

# 2
  • Мнения: 212
Бог дал, бог взел... Всички натам отиваме...
Мен повече ме притеснява факта, че за мен няма да има кой да тъжи така, когато аз си отивам...
Имаше сполучливи роли.

# 3
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
 Sad

Напоследък имах много проблеми в работата....Вчера седях във влака, гледах небето и се замислих за братовчед ми, който почина от левкемия преди 2 седмици; хората, кото загинаха в България; всички познати, които се бориха или борят със страшни болести....Отрезвих се малко и започвам много позитивно да гледам на нещата. В крайна сметка имаме един живот и в него има много красиви неща....

Всичко е толкова кратко....Жалко за него.

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 01:19 от Kalinka

# 4
  • Варна
  • Мнения: 161
Доста съм заета в последно време и не съм чула, но това е наистина много тъжно. Аз също го харесвам

# 5
  • Варна
  • Мнения: 634
Не знаех. Много жалко  Sad

# 6
  • In the middle of nowhere
  • Мнения: 54
За щастие, изглежда, че положението не е чак толкова драматично: http://news.bbc.co.uk/2/hi/entertainment/7280533.stm
И мен би ме натъжило, но нека да му пожелаем възстановяване, вместо да го погребваме жив.

# 7
  • Мнения: 2 663
Eeeeeeeeeeeeeee не може да бъде, егати.......... Cry
Като малка бях влюбена  в него, гледала съм всичките му филми....
ааааааааааааааах  Sad  много  ми стана мъчно

# 8
  • Мнения: 46
 Много ми е симпатичен този актьор и много съжалявам, че е толкова болен.  Въпреки лошата прогноза, се надявам да се оправи  Praynig Патрик Суейзи болен

# 9
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
 Sad Praynig

# 10
  • Мнения: 46
хем търсих и не съм видяла, че Liska e пуснала преди мен темата нека се изтрие съжалявам

# 11
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
 Sad
Дано да може да пребори тази ужасия...

# 12
  • Мнения: 281
Много жалко........... Confused

# 13
  • Мнения: 7 837
Днес пак цитираха говорителят му, че Патрик продължава да работи по последния си проект паралелно с лечението.
Казаха също, че за жалост, според статистиката, едва 5 % от заболелите от рак на панкреаса оцеляват до 5 години.

п.п. Наскоро гледах интервю и с Майкъл Фокс (ако го помните от "Завръщане в бъдещето") Той е болен от Паркинсон, говори трудно...

# 14
  • Мнения: 34
Моля се да оздравее  Praynig
Много го харесвам.

Общи условия

Активация на акаунт