Макарони...

  • 1 225
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 554
Извинете, знам че се повтарям, но четох четох и пак не можах да си отговоря на въпроса. Вече сме захранени с глутен, хапваме попара, 1-вото ни хранене е АМ, 2-рото към 10:30ч. е попарата, но ми се иска да я редувам с нещо и си мисля за кус-кус или макарони с масло и сирене. Може ли на нашата възраст или да изчакам newsm78

Благодаря за отговорите  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 149
Аз малко по-късно започнах да давам макаронени изделия,но щом сте въвели глутена не виждам да е проблем Peace

# 2
  • Мнения: 27 524
Макарони може, щом яде глуттен вече. Може и грис, овесени ядки. Но за сиренето и маслото е рано. Но ако ги слагаш вече в попарата, то тогава може.

# 3
  • Мнения: 506
има оризови макарони,които можете да си хапвате без проблем/със същия вкус са/

# 4
  • Мнения: 27 524
има оризови макарони,които можете да си хапвате без проблем/със същия вкус са/

След като е захранено с глутен, няма смисъл  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 627
Ние преди няколко дни пробвахме макарани със сирене и масло-харесаха и.

# 6
  • Мнения: 195
аз да задам малко глупав въпрос но как й ги направи на дребни парченца?

# 7
  • София
  • Мнения: 627
С лъжицата ги накъсах, но сега съм и взела звездички-те са ситни и мисля,че като се сварят няма да имат нужда от надробяване.

# 8
  • Мнения: 554
Аз мисля да ги врътна леко с пасатора като за начало.

# 9
  • София
  • Мнения: 627
Моята Сарка яде и по - едра храна и затова не се притеснявам да и давам непасирана храна.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 693
Аз мисля също скоро да  му дам кус-кус и макаронки имам на Плазмон но ще почакам още малко тъй като от днес се захранваме с глутен Peace

# 11
  • Мнения: 2 374
ШОМ Е ЗАХРАНЕНА С ГЛУТЕН НЯМА ПРОБЛЕМ АЗ ВЕЧЕ ДАВАМ

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 891
Щом си въвела глутена може

# 13
# 14
  • Мнения: 1 032
Щом си въвела глутена може. Ако те пристенява как да раздробяваш макаронените изделия, можеш да опиташ с домашна юфка. Аз я натрошавах на ситно преди варенето, тя по принцип става доста мека и няма нужда от допълнително пасиране след това.

Общи условия

Активация на акаунт