Спешно мнение

  • 1 241
  • 5
  •   1
Отговори
Д-р Слънчева,
Ще ви опиша цялото състояние на дъщеря ми  която е на 2,4 месеца лечението продължава трета седмица и в понеделник започваме четвъртата  1 седмица започнаха сополи придружени с кашлица в носа слагахме еуфорбиум и ксилорин а за кашлицата вентолин и по късно и изписаха флава мет  сополите спряха за 1-2 дни и пак се появиха но кашлицата беше суха и непрекъсваща  да отбележа че гърлото  не е зачервено  слушана е и нищо не се чува с чисти гърди и дроб и сополите били причинител за кашлицата и следователно според педиатрите това е  причинено от алергия 
След прием на АЕРИУС / 2 дни/ минаваме на преднизолон  Флавамед и вентолина ги пием и до днес /3 седмици/ а в носа слагам само витС и правя промивки с ъс Стеримар от всичкото това до днес няма ефект кашлицата освен да е намаляла друго нищо Това са кръвните изследвания въз основа на тях пием преднизолон  Пуснахме и изследвания  за стафилококова бактерия  за което също има  съмнения
 HCB 109
RBC4.48
WBC 9 CYE 6
 ST 0.04
Sq 0.29
ay 0.57
mo0.04
eo 0.06
Може да имам грешка в буквите за което се извинявам надявам се да можете да ги  разчетете
Какво е вашето мнение за всичко това  и можели детето да е изнервено от това дълго и неуспешно все още лечение 
Благодаря ви предварително дано да сте ме разбрали

# 1
  • Мнения: 5 760
Бебето Ви доста малко и в този случай е най-добре да се прегледа от специалист педиатър от детска болница. Най-вероятно ще има нужда от по- специално и системно лечение. Можете да се консултирате с д-р Илиева от ІІІ градска болница- тя отговаря за интензивното кърмаческо отделение и основният контингент са именно бебета. Друга възможност ед-р Кабакчиева или доц. Периновска от детската клиника на Александровска болница.

# 2
ИЗВИНЯВАМ СЕ  НАПРАВИЛА СЪМ ГРЕШКА ДЪЩЕРЯ МИ Е НА 2 ГОДИНИ И 4 МЕСЕЦА ГРЕШКАТА Е МОЯ

# 3
  • Мнения: 5 760
Съветът за консултации със същите специалисти остава! Party

# 4
   bouquet Благодаря ви и за двата отговора но наи лошото е че сме от провинцията   И последен въпрос  опасяваме  /преднизолона го спрях ме тъй като приема става много трудно плюе го и не  иска да го пие/ сега ни изписаха Флексотид  ако съм разбрала правилно тези лекарства съдържат кортизон в тези случай трябва ли да се приемат от дете на 2 год и 4 месеца newsm78

# 5
  • Мнения: 5 760
ко е инхалаторен действа само на дихателните пътища, не се усвоява от организма и няма вредно въздействие, както кортизоните, които се приемат през устата. Флексотит се изписва дори на бебета с признаци на белодробен спазъм. Пръска се дълго време(около 1- 1,5 година) и предотвратява развитието на астма в по-голяма възраст.

Общи условия

Активация на акаунт